Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Teljesen össze vagyok zavarodv...

Teljesen össze vagyok zavarodva. Bizonytalan is vagyok nagyon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincsenek olyan barátaim akivel tudnék találkozni egyik se ér "rám" pedig jó lenne a problémáimat személyesen kobeszélni valakinek. De ezt pont nem tudom megtenni. Vas megyében lakom és itt egy barátnőm van de hát azzal se tudok találkozni mivel vagyok olyan makacs hogyha ő nem keres akkor én sem. A kapcsolatom sincs teljesen rendbe. Félek is hogy emiatt vége lesz. Meg is tiltották hogy menjek. Szerintem még ezt a maradék boldogságomat is elakarják venni vagy nem tudom.

Mit kezdjek magammal, már elegem van és nem is bírom.

Ha most hétvégén nem tudok találkozni valami miatt a barátommal akkor meg egyszerüen kész vége, nem fogom tovább bírni az fix.


2017. júl. 10. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
16, igen tudom hogy fiatal vagyok, de akkor is ez van.
2017. júl. 10. 17:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is Vas megyei vagyok, de nem tudom mennyire zavar a korom, de szívesen meghallgatlak, ha van kedved írj. :) 14/L
2017. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy eltiltanak a barátodtól? Én a helyedben keresnék rendes barátokat akik törődnek veled és keresnek. Nekem sincsenek amúgy :/
2017. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
bocsi értem 16. már rég rákattintottam a válasz írása gombra, csak most láttam hogy már válaszoltál a kor kérdésre
2017. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De egy 16 éves lányt hogy tilthatnak el? ilyen jól nevelt típus vagy aki szót fogad?
2017. júl. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"pedig jó lenne a problémáimat személyesen kobeszélni valakinek"


A barátok nem arra valók, hogy a problémáidat kibeszéld velük. Egy-két nagyon közeli baráttal lehet, egyfajta extraként, de nem ezért tartjuk őket.

2017. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem. A barátok azért vannak hogy melletünk legyenek. Hogy ugyan abban az arányban foglalkozzanak egymással és ne csak akkor legyen nagy a barátság ha hülyeségről van szó esetleg csavargásról. Egy igaz barát akkor is ott van melletted ha szarul vagy és beszélned kell valakivel.

Én is sok mindenkit meghallgattam tanácsot adtam. Nem volt problémám vele és nem is tartottam gondnak. Szóval szerintem a barátság az ilyen. Boldogságban depiben és hülyeségben is egyaránt egymás mellett lenni. De lehet én fogom fel rosszul.

2017. júl. 10. 17:41
 9/13 A kérdező kommentje:
Amúgy csináltam már egyszer olyat hogy elmentem engedély nélkül. De így nem szeretek elmenni itthonról:/
2017. júl. 10. 17:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem te választottad a gengszter életet...
2017. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!