Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm kb.2 hete vágdosta...

A barátnőm kb.2 hete vágdosta magát nem vérzett csak karcolta és azt mondta szeretne valamit csinálni magaval mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ott kezdődött hogy vagdossa magát és most szerelmet valllott egy 1.fiúnak és az a 1.fiú is szerelmes belé de a 1.fiú haragszik rá mert a barátnőm egy másik 2.fiúval irogatott mert nem hagyta békén a 2.fiú és írt az első fiúnak egy levelet de kidobta és ezért akár valmit csinálni magaval nem tudom mit csináljak?

#barátnő #fiú miatt
2017. febr. 22. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

tini gondok...

szólj a szüleinek!


23F

2017. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Te? Te semmit.
2017. febr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Szólj a szüleinek azonnal
2017. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ásîts, ne legyen közönsége, akkor leáll a műsorral. Amúgy idióta, szóra sem érdemes tinidivat lett ez a vagdosás, nézd csak ezen az oldalon mi megy: https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vagdosom+ma..
2017. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Keress normális barátokat! ...a saját érdekedben

Ha nagyon rendes akarsz lenni, szólj a szüleinek, aztán felejtsd el ezt az idiótát egy életre!

2017. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell vele foglakozni, feltűnési viszketegsége van.

Volt ilyen osztálytársam, karcolgatta a csuklóját, aztán direkt úgy tartotta a kezét, hogy tuti mindenki észrevegye és élvezte, hogy mindenki vele törődik.

Aki komolyan csinálja, az takargatja, nem beszél róla senkinek.

Szóval én rá se hederítenék, mert minél jobban körbeugrálod, annál jobban fogja csinálni.

Nyugi, ahhoz általában gyávák, hogy tényleg kárt tegyenek magukban.

Majd megunja.

2017. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleinek. nem normális ha ennyi miatt kiakad.
2017. febr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

# 6


Így igaz. Anno - jó régen, még a net hőskora előtt- én is vagdostam magam, de én takargattam. Nem sima szerelmi bánat miatt - bár az is volt benne, hanem mert krvára nem hagytak békén, nem tudtam beilleszkedni, otthon apám terrorizált, az iskolában meg az osztálytársaim.

Ez tényleg csak ilyen hisztinek tűnik és igen, szólj a szüleinek.

2017. febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most nem hinném hogy szórakozik azt írta hogy nem sokára bevesz gyógyszert vagy is túladagol egy gyogyzsret
2017. febr. 22. 14:48
 10/15 A kérdező kommentje:
Meg hogy nem érdekli senki és semmi
2017. febr. 22. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!