Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak vele? Teljesen...

Mit csináljak vele? Teljesen elhagyta magát, válnak a szülei

Figyelt kérdés

A legjobb(és egyetlen) barátnőm teljesen maga alatt van, a fiú akit szeretett nagyon megbántotta, lekur**zta meg ilyenek... Ráadásul a szülei is most válnak (nem túl békésen) és ez is megviseli. Gondoltam hagyok neki időt, hadj dolgozza fel, de ennek az eredménye csupán annyi lett, hogy elkezdte vágdosni magát, nem egyszer részegedett már le és félek most is az alkoholhoz fog nyúlni, pedig NAGYON fiatal az ilyenekhez. A héten nem jött iskolába, nekem nem is írt, pedig pár osztálytársunknak igen...

Mégis mit csináljak, hogy jobb legyen neki?? Nem merem magára hagyni, hiszen az elnézés, hallgatás nem megoldás. Tanácstalan vagyok

15/L ő is, meg én is



2016. szept. 29. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld meg támogatni, az alkohol sajnos nem megoldás a problémákra. Ilyenkor a lányok sajnos úgy gondolhatják, hogy ők a felelősek a szüleik házasságának tönkremeneteléért.

Próbálj ott állni mellette és támogatni őt mindenben, mert... sajnos ilyen állapotban meg ki is használhatják.

2016. szept. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!