Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kézzel írott levelek?

Kézzel írott levelek?

Figyelt kérdés
Vannak még olyanok, akik szeretnek kézzel írott leveleket küldeni/kapni? És ha igen, hol találhatnék ilyen levelezőtársat? 16/L
2016. aug. 24. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek kézzel írott levelet kapni, sőt írni is. De nem szoktam, mert drágább, mint az e-mail és pocsékolásnak érzem... Sorry. :)
2016. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Blade Bone ***** válasza:
Nekem jobb tetszik az elektronikus forma, mert akármilyen a hangulatom, a betük mindig szépek. :D
2016. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak. :)

Barátnőmmel (távkapcsolat) például különösebb alkalmakkor, vagy egyszerűen ha csak egy ideig nem tudunk másképp kommunikálni, akkor levelet szoktunk küldeni. :) Bár nem olyan gyors, de sokkal hangulatosabb tud lenni, mint egy e-mail vagy facebook üzenet.


#1: eléggé radikális értékrended lehet, ha 135 forint számodra már olyan mértékű pocsékolás, hogy ne élj vele. Gondolom, autód sincs vagy nem lesz, hiszen az a tömegközlekedéssel szemben 135 forintnál jóval nagyobb pazarlás. Gondolom, nem is cigizel, nem iszol semmi alkoholosat, de még csak édes üdítőitalt sem, mert mindegyik csak pocsékolás. De gondolom, telefonod sincs, hiszen az már mekkora pocsékolás!


Félreértés ne essék, a pazarló életmód ellen vagyok, de azért ne 135 forinton filléreskedjünk már, pláne ha attól kellemes élményt szerezhet magának - és másnak - az ember.

2016. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En regebben irogattam egy baratommal. Csak most szunetet tartunk, de fogok meg irni. Keress forumokon.
2016. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Imádok írni! :3 És szeretek is kapni, de feladni egy levelet már nem tudnék :( De biztos találsz majd egy társat, jó tudni, hogy vannak még ilyen emberek :)
2016. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Imádok,imádok,imádok:)

Nagymamám mindig küld nekem szülinapra, névnapra,karácsonyra stb képeslapot.

Legjobb barátommal(messze lakunk),ős is szintén küld nekem alkalmakra, sőt csomagot is adtunk fel egymásnak szülinapra, karácsonyra, legutoljára most 30-án kaptam tőle egy postai levelet és egy hűtőmágnest szülinapomra.

Imádom:) Megvan a varázsa:) Újra és újra a kezedbe veheted,nézegetheted, forgathatod. Nagyon nagyon tetszik, hogy valaki ég követi ez a kommunikációs formát:)

2016. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó látni, hogy ennyien szeretnek hagyományos úton levelezni. Tényleg van egy hangulata, és olyan jó érzes később is elővenni, átolvasni...biztos nem fog eltűnni a sok e-mail között :D Ha meg valaki sajnálja rá a pénzt, az ő baja, nem tudja, miből marad ki. :)
2016. aug. 25. 14:02
 8/9 A kérdező kommentje:
De mindeki másképp működik, van, akinek az e-mailezés jobban bejön. Kézírás szempontjából tényleg praktikusabb :D
2016. aug. 25. 14:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Az 1-es válaszoló vagyok. És 15 éves, zsebpénzt kapok, de (szerintem) tök keveset, havonta egy ezrest. Nagyon szeretem a kézzel írott leveleket, a húgommal szoktunk így levelezni házon belül, mert mindkettőnk jópofának tartja. Ha valakivel leveleznék, tuti nem havi egy levelet akarnék küldeni! És így is alig tudok bármit csinálni ennyi pénzből, folyton spórolni kell. A szüleim meg a szórakozásomra nem akarnak akár csak +135 Ft-t se költeni, mert az az elméletük, hogy meg kell tanulnom beosztani a sajátomat, arra amit igazán fontosnak tartom. Ez van. Így a távol lakó ismerőseimmel inkább e-mailozok, mert az ingyen van...
2016. aug. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!