Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ellopott pár írott cd-m, mit...

Ellopott pár írott cd-m, mit tegyek?

Figyelt kérdés

tegnap találkoztam egy rég nem látott "cimborámmal", feljött, főztem is miatta, filmeztünk, itt aludt, magyarán vendégül láttam és rosszul esik nagyon, hogy reggel csak azt látom hiányzik ez a filmem, meg az, meg persze, ami még nem jut eszembe, hogy milyen filmjeim voltak.

telom nincs feltöltve, nem tudom hívni, szóval majd napok múlva ha lesz rá pénzem tudok ráírni, valamit, nemtom mit, de az is rosszul esik, hogy még miatta mennem ezért az egységem.

nem tudok elégtételt venni, nincsenek ismerőseim, akik leteremtenék, vagy valami.

magyarán kizárom az életemből és kész? szóval hagyjam annyiban? én még nem voltam nála, nem is vinne hozzájuk, mert családdal él, any, tesok, stb és valahogy még soha nem hívott el, nem vitt fel.


2013. nov. 26. 12:53
 1/6 acelsziv ***** válasza:
örülj neki, hogy ilyen olcsón kiderült, miféle ember. Azt mondod írott cd. Szóval a "kár" 1-200 ft.
2013. nov. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem cimbora. Küld el a rákba, és igen, zárd ki az életedből. Mindenképp jobban jársz.
2013. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
meg az is érdekes, hogy meri megtenni. én akárkihez mennék fel, el nem mernék lopni semmit, meg sem fordulna bennem.
2013. nov. 26. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen pofátlan parasztok.
2013. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik "haverom" ,azóta ismerősömnek sem mondanám, kért kölcsön tőlem egy fejhallgatót. Már a legelején mondtam neki , hogy rendben max. 1 hétre odaadom, de ne hallgassa fullon, ne rakjon rá +basszust stb. Mikor visszakaptam a bal hangszórója teljesen megment, kinyírta. Azt mondta "nála még jó volt". Ja én meg Mari néni vagyok. Sem a javítási költséget nem fizeti ki, semmit. De baz, ha kikölcsönözne egy autót és összetörve vinne vissza, akkor is azt mondaná?? De 10.000 ft bulira van pénz, meg kocsmázni. Szóval vannak ilyenek. Te még olcsón megúsztad.
2013. nov. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem semmi, hogy bennem már az van, ha jönnek hozzám, előtte pakoljam el az értékeimet...szép kis világot élünk.

amúgy most felhívott az előbb az emlegetett szamár, mondtam neki miért vitte a cd-ket el, hozza vissza, erre nagy nyugodta mondja, már át is írta a gépre, mikor találkozunk, visszaadja, erre mondtam, hogy nem kelle volna elcsórni, el is lehetett volna kérni, erre meg ködösít, hogy de hát ő szólt, hogy elvisz párat. (aha...én vagyok a hülye...)

mindenestere mondtam, ne csak az enyéim, akkor hozzon ő is nekem filmeket, rendben hoz.


még ilyet! mintha mi sem történt volna!

2013. nov. 26. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!