Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudok tenni hogy jobban...

Mit tudok tenni hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés
Voltak barátaim, barátnőm és még legjobb barátom is, minden tökéletes volt. Aztán a barátnőm megcsalt a legjobb barátommal, így összevesztem mindkettővel, természetesen a többi barátom inkább vele lógott. Aztán voltam németbe, találkoztam egy nagyon aranyos lánnyal, meg két sráccal, akiket a legjobb barátaiknak tekintettem, folyton követtek engem mindenhová, nagyon jó fejek voltak. Csakhogy egyszer haza kellett jönni. Azóta meginnt nagyon magányos vagyok, lakhelyemnek köszönhetően nincs lehetőségem új barátok szerzésére. Folyton próbálom elfelejteni óket, de Sosem sikerül. Mit tudok tenni, hogy ne hiányozzanak annyira?

2016. márc. 17. 06:15
 1/4 anonim válasza:
Szia, én is hasonló helyzetben vagyok. :( Hol laksz?
2016. márc. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem többek között amit tehetsz az, hogy ne "hibáztasd" (vagy hasonlók) őket a magányodért.

Én nem látom sehol sem szabályszerűnek azt, hogy egy párkapcsolati baki miatt legyen valaki magányos. Nekem fura, hogy csak így elszakadsz az egész baráti társaságtól ennyiért.

Ne írd le ezt az egész helyzetet ilyen drámaian.

Pl. szerintem tegyél fel olyan kérdéseket fel, hogy mit tehettél volna a kapcsolatok javítása érdekében (pl. finoman megbeszéled a "legjobb barátoddal" a kellemetlenségeket, hogy ő mit gondol erről- én úgy tudom, hogy a "legjobb barátok" mindent megbeszélnek).

vagy miért nem kerestek, vagy ők nem fogadták a barátságodat, vagy te őket nem? Mit beszélhettek rólad, szándékosan kiközösítettek?


Én alapjában nem tartom tökéletesnek az olyan kapcsolatokat, amik az akaratom ellenére, buta dolgokért tönkremennek. Szóval tökéletesnek nem lehetett tökéletes, ezért ennyire nem kell sajnálni. Vagy volt valami oka a barátnődnek arra, hogy elforduljon tőled, esetleg előtte te is elhidegültél?

Ezek a dolgok nem maguktól történnek meg.(normális esetekben/normális barátságokban)

Én max. nem sajnálnám, egyszerűen vannak olyan barátságok, amik felületesen "tökéletesek", de ha feltenném magamnak a kérdést, hogy miért nem voltak egyáltalán tekintettel rám, vagy miért nem tudtuk megbeszélni a problémákat?

Általában az van, hogyha annyira hiányzik valaki, akkor max. el kell tudnotok fogadni egymást a kellemetlenségek ellenére, amikor együtt vagytok.

2016. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Szinte teljesen egyet értek veled. A barátnőmmel nagyon jól megvoltunk, csak állítása szerint a haverom jobban néz ki nálam és ezért csalt meg vele...szerintem az ilyen lány elég szánalmas, és ha a "legjobb barátom" képes volt egy ilyen lánnyal megcsalni, akkor meg is érdeklik egymást. A többiek meg nem igazi barátok voltak, nem is az én barátaim voltak, csak azért követtek, mert ott volt a "legjobb barátom" és azóta pont lesz.rnak, és én is óket. Azóta Kiderült, hogy kik azok akik szeretnek és mellettem állnak. :)
2016. márc. 20. 09:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez így tényleg kissé ciki lehet, ha a párom ezt közli velem, hogy a barátom jobban néz ki:D

Talán valami biztos volt, ami annyira kötött hozzájuk, ha hiányzanak, bár ettől még nem tökéletes a barátság így:(.

Nekem is vannak olyan emlékeim, amiken nehezen tudom túltenni magam, de attól még a tökéleteset keresem.

Ha valakinek nem vagyok Én az elég jó, akkor nem muszáj velem lennie!! Máskülönben így csak hamiskás kapcsolatról lehet beszélni. Nem muszáj lesben állnom azon, hogy megfognak-e csalni valakivel, aki "jobban néz ki", én senkit sem csalnék meg ilyen okból.

Inkább hasonló mentalitású embereket veszek komolyan.


Barátnak attól még bárki jó lehet, még akkor is ha nem szerelmes belém, csak azt nem szeretem ha "kapcsolatot" hazudnak be, ami ilyen csalódásokkal ér véget, ennél inkább jobb eldönteni előre a lánynak, hogy ki is tetszik neki igazán. Nem hiszem, hogy előre ne ismerte volna fel, hogy a barátod bejövősebb neki:-/

2016. márc. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!