Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek van ilyen barátotok?...

Nektek van ilyen barátotok? (kifejtés lent)

Figyelt kérdés

Aki kicsit gyerekesebb, neadjisten "idétlenebb" típusú, ezért gyakran kell vele anyáskodnotok/atyáskodnotok :D

Kort és nemet is, légyszíves!



2015. okt. 5. 13:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Elég hülye döntéseket hoz, idióta de a legjobb barátnőm, szeretem<3

12/L

2017. ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én is tagja vagyok (voltam) egy 4 tagú baráti körnek, ahol rajtam kívül mind a 3man kicsit gyerekesen viselkedtek. Az egyik olyan "sz*rok a világra" típus :D a másik kettőre jellemző egy kicsit, hogy gyerekeken viselkednek. Mikor beszélek velük nagyon nehezen tudok velük szót érteni, egyáltalán nem vesznek komolyan néha. Néha felhúznak és otthagyom őket, most is le vannak tiltva faceen xD

Apropó fiúk vagyunk és én vagyok a legidősebb köztük (19) kettő 18 éves a harmadik meg 17 ;)

2017. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%
Sok kommentelő maga is gyerek, nem èrtem mire mondják hogy ők is anyáskodnak meg apáskodnak mások felett
2019. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nincs, mert én magam vagyok az! :)

(De amúgy csak ilyennek tűnök, amúgy eszméletlen felelősségteljes a gondolkodásom, és mélabúsabb típus vagyok, de ezt nem látják rajtam... :)

2019. nov. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jelen! Anyáskodjak feletted? :-D
2020. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Vállalnád?? :D
2020. jan. 20. 19:26
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen persze kisbogarantyúm. :-D
2020. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!