Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk ti fogtátok már meg a...

Fiúk ti fogtátok már meg a legjobb lány barátotok derekát? Mentetek már úgy az úton?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom akire úgy tekintek mint a bátyám ő is húginak szokott hívni meg minden és ivott kicsit a múltkor és sokszor odajött hozzám mikor hátul egyedül kullogtam megfogta a derekam és úgy mentünk ,szerintem ez nem jelent semmit de a barátnőim szerint ez egy fiú lány barátságban nem tűrhető,és aznap nagyon sokszor megölelt így

2015. aug. 8. 15:08
 1/4 anonim válasza:
Hasonló történt velem is. Mindenképpen beszélnetek kéne erről. Az érzéseitekről. Ha érez irántad valamit, de te nem,mondd meg neki és egy kis időre ne találkozzatok, ha többet érzel iránta, jöjjetek össze:) viszont ha csak úgy átkarolt, és nem vonzódik hozzád úgy, akkor továbbra is barátok maradtok. Beszélnetek kell róla.:)
2015. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, de az én helyzetem több, mint barátság, és egy kicsit kevesebb, mint szerelem....

Tőle kell megkérdezned, de ittasan én is közeledősebb vagyok a lányokhoz:) :DD

2015. aug. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése szerintem, egyedül kettőtök között kell, hogy ledőljön, hogy mennyit engedtek meg. Gimis-egyetemista koromban nekem is volt a baráti társaságban olyan lány akivel jól elvoltunk, vele történtek komolyabb dolgok is, de úgy, hogy szimplán megbeszéltük, mindkettőnknek jó, akkor mért ne. Nem csináltunk belőle ügyet, meg nem kürtöltük világgá és nem is zavart így senkit.
2015. aug. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem!
2015. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!