Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek van ilyen barátotok?...

Nektek van ilyen barátotok? (kifejtés lent)

Figyelt kérdés

Aki kicsit gyerekesebb, neadjisten "idétlenebb" típusú, ezért gyakran kell vele anyáskodnotok/atyáskodnotok :D

Kort és nemet is, légyszíves!



2015. okt. 5. 13:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem közeli barátom, de van ilyen. Mi így szeretjük. :)

32f

2015. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Igen van, egyidős velem, de kb mintha más bolygóról jött volna. (Bizonyos életterületeken borzalmasan naiv és éretlen.)


De szerethető, és így fogadjuk el ahogyan van, csak van hogy iszonyatosan bosszantó... :))


26N

2015. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Minden ember felett apáskodok/nevelősködök.

Válaszolva nincs.

2015. okt. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Van-van. 👻 15
2015. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
60%

Kick-box társam. 9 éves, edzéseken nála 3 évvel idősebbeket is lenyom, de néha úgy iselkedik, mintha 3 éves lenne. De mi így szeretjük.

13/f

2015. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mikor mi.Az igazi barátok merik a sötét oldalukat is mutatni :D Tehát ilyen értelemben az összes barátom az.
2016. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jelen. Èn alapból makacs vagyok stb szóval,ismerős:D Dehát manapság kiben nincsenek ilyenek?^^ Nem feltètlen negatívum.
2016. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Olyan van, aki szerintem gyerekesebb, de nem kell anyáskodni. Inkább szétszórt, és olyan dolgok érdeklik 20 évesen, amik tinédzsereket szoktak.
2016. júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Blade Bone ***** válasza:
Ismerek, és én is ilyen vagyok, persze nem mindig és tudok komoly is lenni, de azért elég szépen jelen van a gyerekesség. :) Ez van. Amúgy idősebb korosztályban is ismerek hasonló tipust, és megmondom őszíntén, nekem ők szimpatikusabbak.
2016. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok :D bár 2 osztálytársam még rajtam is túl tesz xd 14/l
2017. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!