Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért bánt ennyire ez a...

Miért bánt ennyire ez a megjegyzés?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel valamelyik nap beszélgettünk, említettem, milyen jó lesz, ha 65 éves leszek, és én is ingyen utazhatok.

Erre rám támadt, ne szóljak semmit, nekem meg közgyógy igazolványom van, ingyen kapom a gyógyszert, és évente egy pár cipőt, amit neki meg kell vennie.

Nem az önkormányzattól kapom, TB által alanyi jogon jár, II fokú rokkantságra. De milyen jó nekem..., és hogy képzelem, hogy neki bármire is telik, mikor nekem milyen jó, mert ingyen vannak a gyógyszerek.


2015. szept. 17. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Barátosnédba nem sok empátia szorult.

Miért bánt?

Mert bántó azt gondolni,hogy egy egészséges gondolkodású ember, gondolkodás nélkül nem cserélné el a betegségét,rokkantságát,ha tehetné...szerintem "vígan" fizetnéd a TB-t,meg akármit,de teljesen egészséges legyél.

2015. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tényleg vígan fizetném a TB-t, és boldog lennék, ha végre vehetnék egy fésűt. Parókának nem kell. Igaz, hordani sem tudom, helyette egész kendőgyűjteményem van.

De ad tanácsokat, legközelebb milyen parókát válasszak, hiszen alig kell fizetni érte..

Nem hiszem, hogy szükségem van ilyen barátnőre.

2015. szept. 17. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Most azon felül, hogy kipanaszkodtad magad és megválaszoltad a saját kérdésedet is, milyen választ vársz?

A csaj egy ősparaszt, nem is értem, minek állsz vele szóba.

2015. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!