Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell tönkretenni az...

Miért kell tönkretenni az embereket?

Figyelt kérdés
A hugom átlagos alkatú jó alakú csaj.Mégis eltakarja a popsiját,mondván nagy,mert körte alkat közben meg ha van szabadideje edz,persze fogyózni akar,mert emberek beszóltak neki,hogy nagy a popója,mivel a körte alkat ha fogy először felülről fogy.Amúgy a sötét emberek nincsenek tisztában azzal,hogy embereket tesznek tönkre,tönkreteszik a személyiségét,takargatnia kell magát,nehogy kapja a megjegyzéseket,miközben tonnák meg nem takarják el.Már jó popsija van,mert edz arra is,de soha nem fogja magát jónak látni,pár kedves ember miatt.

2015. máj. 15. 14:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nincsennek tisztában vele,hogy mit okoznak másoknak,pár kedves megjegyzéssel?Remélem kamatostul fogják visszakapni,bár én is szívesen találkoznék velük:))Most ropikhoz akar hasonlitani,mert az a divat,kis popsi,kis mell,semmi alak.
2015. máj. 15. 14:42
 2/14 A kérdező kommentje:
Nincsenek
2015. máj. 15. 14:43
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
A baj az, hogy neki kell tisztában lennie magával, mert lehet valaki bármilyen tökéletes alakú és dícsérhatik mások, ha magával ninsc megelégedve (Pl. Audrea Hepburn mindig csúnyácskának látta magát). Neki kell erősödnie, bíznia magában és azokra a tulajdonságaira fókuszálni, amik kiemelik. Ehhez jó, ha család, barátok segítik. Ha nagyon nem megy, pszichológus.
2015. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ő veszi túlságosan magára a dolgokat. Egy egészséges énképpel rendelkező embert az ilyen megjegyzések nem tesznek tönkre, mert vagy ő maga is tudja, hogy igen, nagy a fenekem, vagy hogy ilyen alkatú vagyok, de sportolok, edzek, hogy formás legyen, így nincs mi miatt szégyenkeznie.

Szóval szerintem a húgod már alapból sem volt elégedett az alakjával, mert pl. "nem olyan az alakom, mint a tvben lévő hírességeknek, modelleknek, stb.", vagy lehet sok más oka is. Ahogy mondták előttem is, először húgodnak kellene megbékélnie saját magával és nem kellene küzdenie a teste ellen, mert nem nyerhet és csak tönkreteszi magát.

2015. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem volt soha lapos popsija,ami szerintem szép.De akinek nincs manapság fokhagyma popsija az takargassa,hiába szép kerek ,mert ugye az anorex a divat .
2015. máj. 15. 15:02
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért nem kéne beszólogatni nem tudom ez miert jó nekik,külföldön nincs ilyen csak a magyaroknál divat a ropiláb fokhagymapopsi.
2015. máj. 15. 15:03
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Aha, szerinted. Hát javaslom, hogy soha ne utazz Svájci kisvárosba... hadd ne mondjam, hogy néznek arrafelé a nagydarab emberekre.
2015. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Elmondanád nekem hogy egy 162 cm 50 kgos izmos csaj miért is nagydarab?Na az ilyenek miatt lett étkezési zavaros a tesóm mint te.Amúgy Spanyolról s Horvátról beszéltem s arról hogy ot nem az anorex hanem normál testalkat a divat nem az hogy koplalj,s edz mig össze nem esel.
2015. máj. 15. 17:04
 9/14 A kérdező kommentje:
S én sem vagyok nagydarab de szerinted lehet hogy az egy 164 cm 48 kgos nő,ha az anorex a példaképed.
2015. máj. 15. 17:05
 10/14 anonim ***** válasza:
A fiatal csajok amekkora egoista bunkók csak jót tesz nekik pár jólirányzot beszólás, nyesegetni kell az egójukat, különben nem férnek be a hatalmas arcukkal az ajtón.
2015. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!