Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki fognak közösíteni? Egyáltal...

Ki fognak közösíteni? Egyáltalán hozzám se szólnak majd?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok. Szemüveges vagyok, kövér, és hamarosan lesz állandó fogszabályzóm. Szerintem ki fognak közösíteni... Olyan csúnya leszek... Nem akarok így emberek közé menni... Tanácsolnátok valamit?

2015. márc. 12. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne rinyálj. Mi van akkor ha kiközösítenek? Semmi. Tudod mi a rosszabb? Ha levegőnek se néznek.
2015. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kövérség ellen tudsz tenni, szemüveget válassz olyat ami jól áll, a fogszabályzód meg úgysem lesz fent örökké. De ha amúgy kedves vagy meg stb akkor nem hiszem hogy kiközösítenének csak a külsőd miatt.
2015. márc. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs szükséged olyan emberek barátságára, akiknek ezek számítanak
2015. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 12. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:
ez a korszak nem tart örökké
2015. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szemüveges vagyok, fogszabályzós. Mondjuk nem vagyok duci... De !! Vannak barátaim, sőt, több olyan is aki hasonló helyzetben van, még is rengeteg barátom van :)
2015. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!