Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 1 óráig hozzám se szólnak? Ők...

1 óráig hozzám se szólnak? Ők mégse az én baráti köröm?

Figyelt kérdés
Hát van 3 úgy haver beszélgetnek hozzám se szólnak ha megszólalok se nézik semmibe! 1 óráit hozzám se szóltak , én nagyon bunkóságnak érzem lényegében gondolom csak azért vagyok haver hogy telóra rárakjak valamit! Ez nem számit bunkóságnak?

2014. márc. 12. 23:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Rosszul esett hogy így levegőnek néztek!
2014. márc. 12. 23:21
 2/8 A kérdező kommentje:
Tegnap is ugyan ez volt, ők nevetgéltek jól érezték magukat én meg inkább elmentem egyedül sétálni!
2014. márc. 12. 23:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi van veled? Semmi?
2014. márc. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok a értelmes válaszodhoz!
2014. márc. 12. 23:42
 5/8 anonim ***** válasza:
3ason jót nevettem XD,amúgy igen ismerős a dolog ma mondtam ha lessz valami hivjanak,nem is hivtam,én hivtam őket hogy itt meg ott vannak mondom jóvan akkor kössz hogy hivtatok...
2014. márc. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha élőszóban is így zagyválsz, akkor ne csodálkozz ha nem képesek kommunikálni veled az emberek. Miért kellene téged szólítani egy csoportbeszélgetés során? Mik ők, moderátorok? Legyél rámenősebb és mondj olyan dolgokat, amik érdekesek, és majd odafigyelnek rád.
2014. márc. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Okés majd váltok személyiséget és barátokat! :)

Köszi a válaszokat!

2014. márc. 13. 01:39
 8/8 anonim válasza:
Igen, a szemelyisegvaltas jo otlet. Ha nem ugy viszonyulnak hozzank az emberek, ahogy szeretnenk, sosem art elgondolkodni azon, mi baj lehet velunk. Attol fuggetlenul, hogy az emberek nagy szazaleka egy gyoker es nem cel nekik megfelelni, azert nem art rendszeres onvizsgalatot tartani. Mar csak azert sem, hogy legalabb onmagunknak megfelejunk.
2014. márc. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!