Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szólnak meg?

Miért szólnak meg?

Figyelt kérdés
Sok oszt.társam(lányok)szoktak szekálin,hogy én pc-s játékokkal játszok,meg hogy world of tanks-el,gta-zok,meg hogy xboxozok,meg ilyesmi.Meg azért is mert nem olyan zenéket hallgatok mint ők.Nem ilyen tuc-tucot,hanem pl.Skillet,Acdc,Papa Roach,Rise Against,Green dayt hallagtok.Egyébként nem vagyok fiús(se külsőre,se belsőre),csak annyi ,hogy más az ízlésem.Meg úgyérzem nincs is olyan ember aki hasonló lenne mint én.Ma már szinte minden velem egyidős lány,meg fiú csak azzal foglalkozik hogy ők mekkora "swagek"meg ilyesmi.:DNem értem miért szólnak meg..:c

2014. febr. 10. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert kilógsz a sorból, nem vagy olyan sormajom, mint ők és ezzel nem tudnak mit kezdeni, ezért megpróbálnak kiközösíteni, hogy ne zavard őket, de ne foglalkozz velük. Le merem fogadni, hogy kapni fogsz egy pár ajánlatot, hogy játssz az illetővel, sok fiúnak nagyon bejön, ha egy lány szeret játszani (nekem is, de most ez nem számít), szóval csak érzed jól magad és keresd olyanok társaságát, akik között jól tudod magad érezni.
2014. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kisvirág0724 válasza:
100%
Szerintem sem veled van a gond. Neked van stílusod és fel mered vállalni. Nekik nincs, csak utánozzák a divatot. Nem érdemes figyelni rájuk.
2014. febr. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotka..csak néha már úgy elvagyok keseredve,hogy minden oszt.társam,csak megszól.:c
2014. febr. 11. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!