Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Látta, de nem ír vissza?...

Látta, de nem ír vissza? Szerintetek ez nem bunkóság?

Figyelt kérdés
Valakivel chateltem, aztán meg válaszra se méltatott. Holott ő írt rám... Pasiról van szó.

2014. nov. 14. 00:21
 1/10 anonim válasza:
Ne ítélj elsőre, lehet hogy közben dolga akadt, én is szoktam másokra ráírni, majd közben fontos dolgom akadt, hogy még elbucsuzni se tudok....
2014. nov. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem soxor nem is jelez, hogy írtak.
2014. nov. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát jó, de este mi dolga lenne? Meg kiírta, hogy látta...
2014. nov. 14. 00:33
 4/10 anonim ***** válasza:

semmi bunkoság.. v nem tudja mit irjon, v ahogy fent irtak dolga akadt...


nkm egy csaj nem irt vissza es nem is erdekel.bar lehet tuloztam..majd ir amikor kedve van. 19/F

2014. nov. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Istenem. Miért kell mindig kombinálni.


Mi dolga lenne este? Mondjuk elment a mosdóba, mert eddig halogatta a használatát, a szobába visszafelé menet pedig elakadt a konyhában, mert a hűtőt megpillantva ráébredt, hogy éhes.


Vagy a nem csak veled beszélget és több társalgás követése közben, nem nehéz megfeledkezni arról, hogy hány emberrel is cseveg.

Szerintem ez a legésszerűbb magyarázat.

2014. nov. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

" de este mi dolga lenne?"


5 millió dolga lehet, ami miatt nem a gép előtt talán. Nem is volt otthon. Elment futni, koncertre, akárhova.

Jobb dolga akadt, elaludt, Tv-ét néz, vendég jön......

2014. nov. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy árvagyerek aki egy tanyasi sufniban tölti a napjait?

Mi az hogy mi dolga lenne? Pl. van családja, barátai, esetleg épp sportol, csak edzés előtt rápillantott és majd ír később. Vagy bármi mást csinál.

2014. nov. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az. Ha mr egyszer látta, biztos van 5-10 mp -e hogy leírja, hogy épp dolga van, vagy nem tudom, hogy az ember ne várja már a választ feleslegesen...
2014. nov. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezért felesleges a chat-et használni. Ha beszélgetni akarsz valakivel, akkor találkozzatok, vagy hívd fel.
2014. nov. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan,hogy unokatesómmal beszélgettem nagyba,amikor legjobb barátnőm spontán hívott,hogy 1 óra múlva legyek kész,mert megyünk bulizni.Ilyenkor egyből kilépek és megyek..lehet hogy 1-2 óra múlva vagy 30 perc múlva vissza írok,hogy bocsi,dolgom volt és lesz megyek el stb stb.


De akár rá jöhetett a hasmas vagy éhes lett és úgy maradt a chat kiment kajáért.


Hívták telefonon,váratlan vendégek,másokkal is chattel,elment a net,áramszünet,gondolkozik mit írjon..

100 millió oka lehet,hogy vki nem ír vissza rögtön de látja.


Én úgy vagyok vele,hogy akkor ír vissza amikor akar.Mivel nekem is van,hogy hirtelen dolgom van és nincs pár percem se,hogy "bocs,most mennem kell,szia, kilépek,gép kikapcsol stb stb"

2014. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!