Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen a barátom?

Miért ilyen a barátom?

Figyelt kérdés

Mindig eljátsza, hogy megsértődik, és olyankor nem szól hozzám. Aztán ha kérdez valamit, és én válaszolok, akkor meg mondja, hogy én ne szólaljak meg. De csak velem, és tök sokáig csinálja, mintha tényleg lenne valami baja. Meg csak úgy odajön és felpofoz. Persze én is visszapofozok, de olyan rossz, hogy nem tudom, hogy azért jön oda, hogy mondjon valamit vagy, hogy felpofozzon.Olyan gyerekesen viselkedik, egyik pillanatban kedves, meg vicces, a másikban meg felképel. A többi barátom mindig mondja, hogy hagyja már abba, de csak azért se.

Tudom ez így leírva nrem nagy hűhó, de rohadt rossz, hogy a valóságba napont, vagy 10-szer kapsz pofont.



2014. szept. 19. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

És te mégis vele vagy.

Gratulálok...

A normális pasik meg rohadhatnak meg egyedül.

2014. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem gondolod, hogyha a páromról lenne szó, akkor a szerelem, szex kategóriába írtam volna, nem a barátok, barátságokhoz?! Amúgy tök jó, hogy szerinted minden lánynak bunkó srác kell!
2014. szept. 19. 21:17
 3/3 shoona:D ***** válasza:

Nem tudom hogy neked mit jelent a barátság fogalma,de én nem szoktam felpofozgatni a barátaimat.

A kérdésre válaszolva szerintem a barátodnak vagy feltűnési viszketegsége van,beteg vagy vele is agresszívan bántak és ez így jön ki rajta.

2014. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!