Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az emberek mit gondolnak a...

Az emberek mit gondolnak a transzszexuálisokról?

Figyelt kérdés
Sajnos akik a médiában szerepelnek, mindig lejáratnak minket. De most nem rájuk gondolok, hanem az átlagemberekről akik történetesen nemet váltottak. Miért olyan nagy tabu ez?

2014. aug. 27. 15:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

7-es A mondatod hibája itt kezdődik "Szerintem":D


Pff....

Szerintem meg az ég nem kék,hanem zöld vitatkozzunk?:)


Tudományos kérdésekben nincs olyan,hogy szerintem....


Szerintem,aki minden nap iszik az nem alkoholista

Szerintem,nincsenek különböző vércsoportok,csak kitaláció:D


Pfff.

Majd ha vannak alapvető ismereteid a témával kapcsolatban utána foglalhatsz állást.

Amiben szakképzetlen vagy,abban pedig fogadd el,amit tőled okosabbak mondanak.


Az,ha valaminek nem ismerjük a pontos okát nem azt jelenti,hogy nincs oka.


Minden egyes teszt arra mutat,hogy mindenképpen genetikai és hormonális tényezők játszanak szerepet a dologban.


Vannak zárt és nyitott genetikai programok.

A szexualitás nem egy tanulási folyamat,amit a szülőktől látunk,hanem egy biológiai program,ami az érés folyamán megindul,akkor is,ha te nem akarod.Vagy nem emberek között nőttél fel.

2014. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%

Hogy mit gondolnak az emberek ezekről?

Semmit,mert alapvető fogalmakkal nincsenek tisztában.


Kb annyit tanulnak meg az iskolában,hogy a fiúknak fütyije van a lányoknak meg puncijuk.


Nagyon sok buta ember van.

2014. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%

az utolsóval kell egyetértenem - sajnos.

a probléma ott kezdődik, h az átlagember nem tudja, mi az a transzszexualitás, de még azt sem pontosan, h mi a homoszexualitás és h mi okból alakulnak ki, így véleményt sem tud mondani.

arról nem is beszélve, h az átlag magyarnak az empatikus képessége vhol a béke segge alatt van, így csak annyira telik tőle, h két böfögés között elereszt egy "ezek betegek" vagy hasonló színvonalú hozzászólást.

ezt egyes hozzászólásk is jól mutatják, fogalmuk nincs a témáról, de azért meg akarják mondani a tutit.


azért tabu, mert Magyarországon rengeteg egyszerű, buta ember van, és mindig is hagyománya volt a bűnbakkeresésnek. a nemlétező pirézeket is utálja a többség.

tehát egyrészt belső frusztráció, kiegyensúlyozatlanságból fakad, meg lustaságból/tudatlanságból, mert a fáradságot sem veszik, h utánanézzenek dolgoknak, másrészt meg úgy általában az emberek zöme érzelmi analfabéta, képtelen arra, h más helyébe képzelje magát.

2015. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ennyi retardált kommentet egy helyen... félrenevelés mi?
2015. máj. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!