Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elég hülye kérdés. De honnan...

Elég hülye kérdés. De honnan tudjam, hogy mások ŐSZINTÉN mit gondolnak rólam?

Figyelt kérdés

Sokan utálnak az osztályban, meg iskolán kívül is állítólag csomó ember szerint hülye vagyok, mert irritálom őket, stb. És ez nagyon rosszul esik és mostanában állandóan azt kérdezgetem mindenkitől, hogy "Nem idegesítelek? Biztos? De elmondhatod, ha idegesítelek!", meg ilyenek és ezekre mindig azt mondják, hogy neeem, dehogy is. De én mégis attól félek, hogy az állítólagos "barátaim" is utálnak, csak azért tesznek úgy, mintha kedvelnének, mert szánalmasnak tartanak, hogy rajtuk kívül nincsenek más barátaim..És meg akarom tudni, hogy igazából mit gondolnak rólam...Szerintetek hogy csináljam? Már gondoltam arra, hogy csinálok egy kamu facebook profilt és onnan írosgatok az ismerőseimnek és összebarátkozok velük, aztán finoman kérdezgetek magamról, de elég rosszul hazudok és nem tudom, lenne-e képem egyáltalán végigcsinálni ezt, mert lehet, hogy megkedvelnék a kamu fb-emberemet, közbe az nem is ő, hanem én és az bunkóság lenne velük szemben...Vagy lehet, eleve meg se kedvelnék a kamu profilt, mert már az elején rájönnének, hogy én vagyok az..

Szóval valakinek van valami egyéb ötlete, hogy hogy tudjam meg, mit gondolnak rólam igazából?


2014. aug. 24. 20:55
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*meg irritálom őket, bocsi
2014. aug. 24. 20:57
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
szerintem egy paranoid beteg állat vagy. nyilván nagyon szerethetnek...
2014. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez tele van ellentmondásokkal.

Kezdjük az elején.


Szerinted a szemedbe mondanák, hogy idegesítő vagy? Én biztos nem mondanám a szemedbe, az tuti. Persze, ki se beszélnélek, megtartanám magamnak a véleményem.

Ha az az érzésed, akkor valószínűleg úgy is van. Talán nem olyan jók a megérzéseid, de ha egy ilyen nyilvános oldalra fordulsz segítségért, akkor elég régóta fennállhat ez a probléma.

A Facebook-profil nem rossz megoldás, csak elég jó színészi képességekre, sok önbizalomra, és kevés lelkiismeretre van szükség, hogy hazudhass :) Na igen, ezek a problémák fennálnak.


Megoldásnak azt javaslom, hogy gondold végig, mitől lehetsz idegesítő, változtass rajta, és keress új barátokat.

2014. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2.: Köszönöm a normális választ..

Ez a baj, hogy azt se tudom, mitől lehetek idegesítő, próbálok mindenkivel normális és kedves lenni..

2014. aug. 24. 22:01
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

" állandóan azt kérdezgetem mindenkitől, hogy "Nem idegesítelek? Biztos? De elmondhatod, ha idegesítelek!", meg ilyenek és ezekre mindig azt mondják, hogy neeem, dehogy is." ÁLLANDÓAN? Tuti, hogy nagyon idegesítő vagy!

Egy ismerősöm folyton bocsánatot kért, de mindenért. Megőrültem tőle.

NE KÉRDEZŐSKÖDJ! Ez az első lépés afelé, hogy ne legyél idegesítő!

Ne akarj mindenáron belefolyni egy beszélgetésbe, ne állj bele senki aurájába, ne fogdoss senkit (beszélgetés közben ne érintsd meg a karját stb). Ne helyeselj lelkesen vmire csak azért, hogy elfogadjanak, de ne bizonygasd az ellenkezőjét habzó szájjal. Ne hívogass, írogass folyton mindenkinek mindenről. Ne legyél erőszakos.

A FB-os kamu profil baromság, nincs értelem, tuti lebuksz.

Nem az a lényeg, hogy mit gondolnak rólad, hanem az, hogy észreveszik-e a változást.

Csak önuralom és akarat kell hozzá!!!

2014. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez most nagyon sokat segített :
2014. aug. 24. 22:30
 7/16 A kérdező kommentje:
* :) ^^
2014. aug. 24. 22:31
 8/16 anonim ***** válasza:

* :) ^^

Ez mi a fene? Épp erről írtam! NEM KELL!!!

2014. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az csak 2 db smiley...
2014. aug. 24. 22:45
 10/16 anonim ***** válasza:

Na, akkor még valami:

NE MAGYARÁZKODJ! Megmagyarázni lehet, de magyarázkodni nem kell!

Nem mentél át a próbán. :)

2014. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!