Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan ember rajtam kívül,...

Van olyan ember rajtam kívül, aki úgy megy egyetemre, hogy SENKIT nem ismer onnan?

Figyelt kérdés
De szó szerint senkit. Debreceni vagyok, Pestre megyek. És kicsit parázom, h egy ismerős arc se lesz gólyatáborban.

2014. júl. 31. 21:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az Óbudai Egyetemen kezdek idén (levelezősként). Egyáltalán nem ismerek ott senkit és facebookon se találtam meg a csoportomat. Nem különösebben zavar, könnyen barátkozok. Majd ott szépen igyekszem mindenkivel beszélgetni egy kicsit :) Bár itt szerintem inkább a túlélésre fog menni a dolog, nem hiszem,hogy olyan szoros kötelékek alakulnának ki, mint nappalin ahol naponta látjátok egymást. De hát ki tudja :)


24N

2014. aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
ja, ezt a megszüntetos dolgot én is hallottam,de mi is van pontosan vele? ! mert ha tényleg atraknak egy nevenincs szarra akkor átmegyek inkább BME-re. egy fiúnak talán jobban is valo, úgy hallottam a corvinuson túlnyomóan csajok vannak :D
2014. aug. 1. 15:00
 13/15 anonim ***** válasza:
12: hogy tudsz máshova menni most már?:) nem nevesincsre, nyugi:) de biztosan nem lesz Corvinusról kiállított diplomád, arra nem számíts.
2014. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
hát úgy h átjelentkezem. nem azért jelentkeztem corvinusra, raadasul felvettek magasan a ponthatar felett h atrakjanak vhova amit senki nem ismer! :O remelem nem ez lesz....
2014. aug. 1. 15:34
 15/15 anonim ***** válasza:

Nyugi, én tavaly gólyatáborban sem voltam. A csoportba is az utolsók közt kerültem be.

Az első hét végére kialakult az új baráti társaságom.

2014. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!