Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mivan akkor ha az idegen azt...

Mivan akkor ha az idegen azt mondja hogy nem vagyok ember? De én meg azt mondom hogy hagyjon, mert nem ismer, meg én sem őt. Ezt nem értem. Nem értem hogy miért ilyen a mai világ.

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek!!
2014. márc. 24. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez így elég kusza. Mire mondta ezt?
2014. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit érdekel idegen emberek véleménye? Az ember hajlamos magát lebecsülni, "alantasabbnak" gondolni magát, csúnyán mondva, mint a többieket.


1. Senkinek nincs hiper-szuper élete, mindenkinek vannak problémái, függetlenül a pénztől, amit birtokol!

2. Nem vagy lejjebb senkinél úgymond. Amit sok emberről elképzelsz, annak a töredéke a valóság!

2014. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Anorexiás lány vagyok, nagyon nagy érzékenységgel sajnos...
2014. márc. 24. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:
még mindig nem értem, hogy mire mondta
2014. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából én sem tudom, de ezek nagyon megbántanak...
2014. márc. 24. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:

háát..én sem az az alkat avgyok....de az ilyeneknek annyit kellene mondani, hogy na húzz a pébe...

sajnos csak ebből értenek és ez teszi helyre őket.

2014. márc. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neki ezek az önsorsrontó mondatai.
2014. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!