Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket nem zavar, ha nyittok...

Titeket nem zavar, ha nyittok más ember felé, és ezt a nyitást nem viszonozzák? Befolyásolja ez a további hozzáállásotokat ahhoz az emberhez?

Figyelt kérdés

meghatározó szerintetek az emberi kapcsolatokban a nyitás? úgy értem, hogy lehet hogy valaki nem tud nyitni, akkor afelé nyitni kell. de miután nyitottál felé, és nem viszonozza, az elég rosszul tud esni, és utána az az ember már nem szimpatikus, és ítélet alakul ki róla a fejünkben. Normális az, hogy az ember nem érzi magát biztonságban egy társaságban amig nem nyitnak felé a többiek? és hogy rosszul esik, ha ő próbálkozik, és nincs visszacsatolás?


ilyenkor mit tesztek?



2013. jún. 17. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

"lehet hogy valaki nem tud nyitni, akkor afelé nyitni kell. de miután nyitottál felé, és nem viszonozza, az elég rosszul tud esni"


Miért kellene viszonoznia bárkinek?Ilyenkor semmit se kell és lehet tenni!

2013. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok. Igaz. De zavar?
2013. jún. 17. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem teszek, hagyom őt békén, nem minden ember szipmatikus nekem sem, és ez visszafelé is igaz, olyanok felé kell nyitni, akik vevők rá, aki meg nem, azzal ne foglalkozz.
2013. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, ráadásul egyáltalán nem biztos, hogy veled van baja, lehet, hogy sokkal fontosabb dolgok/problémák járnak a fejében, azért nem vevő a közeledésre. Ezért nem kell őt megítélni.
2013. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!