Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan ember rajtam kívül,...

Van olyan ember rajtam kívül, aki úgy megy egyetemre, hogy SENKIT nem ismer onnan?

Figyelt kérdés
De szó szerint senkit. Debreceni vagyok, Pestre megyek. És kicsit parázom, h egy ismerős arc se lesz gólyatáborban.

2014. júl. 31. 21:55
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Én kilencedikbe mentem így, és minden jól sült el, bár hozzá kell tennem ,hogy 5-8. osztályokban nem éreztem agam túl jól, és szükségem volt egy kis levegőváltásra. De egyetemre pedig valószínűleg Németországba megyek majd, és ismét új emberek, sőt, új nyelv, de igazából várom. Persze, ha eddig jól érezted magad, nehezebb lehet, de ártani aligha fog.
2014. júl. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A gólyatábor pont erre való és nem kell parázni, nem te leszel az egyedüli olyan, aki ismerősök nélkül vág bele a dolgokba.
2014. júl. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Polipeter válasza:

igen, én is :)

DE én csak levelezős leszek ősztől, és mellette dolgozom, így az érdekel csak hogy tudjak figyelni, tanulni...


Sztem hamar össze lehet barátkozni csoporttársakkal ;)

2014. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát nagyon remélem, csak mert a fb csoportban úgy tűnik mindenki ismer már mindenkit! :O
2014. júl. 31. 22:14
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
én is így mentem, de az első nap már megismerkedtem másokkal, utána meg egyre több emberrel és egész jó barátságok alakultak ki.
2014. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

persze, pl én:D

én is parázok egy kicsit, de biztos jó lesz!:)

amúgy mit fogsz tanulni és hol?

2014. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Hülye vagy? Persze, hogy nincs, abból a sok millió/milliárd emberből csak te :S (barom)...
2014. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi kedves utolsó, a roppant jóindulatú hozzászólást!

Úgy értettem, ITT és MOST van-e valaki... (barom...)

2014. júl. 31. 22:46
 9/15 A kérdező kommentje:
Corvinus GTK amúgy :)
2014. júl. 31. 22:47
 10/15 anonim ***** válasza:
24%

jaj de cuki vagy:) én is BCE-GTK-ra jártam (bár te csak pár évig fogsz, aztán már más lesz a neve és ki lesztek téve valaha Budára:D születtél volna hamarabb:D)


ott nagyon nem kell aggódni, én sem ismertem annak idején senkit. egy a gólyatábor, kettő az instruktorok, három a milliónyi közös program, csapatépítés. egy hét után mindenkit ismerni fogsz (sőt, a legtöbbjükkel le is fekszel:D)


Sokkal jobb, ha senkit nem ismersz, senki se tud rólad semmit, bár mindig vidéki maradsz majd a szemükben, de legalább saját új imázst építhetsz fel!

2014. júl. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!