Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy meleg sráccal miért nem...

Egy meleg sráccal miért nem akarnak hetero fiúk barátkozni?

Figyelt kérdés
Csak fiú barátokat akarok, nem többet, de a heterok inkább leráznak... meleg fiúkkal meg a barátság nem az igazi... az kb. olyan, mint a fiú-lány barátság... csajokkal is barátkoznék, de nem vagyok az a csajos típus, inkább fiúkkal haverkodnék...

2014. júl. 6. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Hm. Az nem lehet, hogy attól félnek, hogy beleszeretsz? :(
2014. júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos attól tartanak, hogy nyomulni akarsz rájuk, és kellemetlenül éreznék magukat. Meg hogy mások mit gondolnak, ha látják hogy egy meleggel lóg.
2014. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

De szépen fogalmaztad meg első :D

Igen, a lényege ez, csak kicsit lebutítva..


Még mindig nem elfogadott a homo.. a meleg ember.

Akiről kiderül, hogy hátsó kapura játszik, annak bizony az addigi férfi ismerősei többet nem fordítanak hátat.


Szóval pech, vagy ne mondd el, vagy törődj bele.

2014. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Mert félnek, hogy nem barátkozni akarsz, hanem rájuk mászol.

Mert félnek, hogy őket is melegnek gondolják, ha veled vannak.

2014. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne úgy kezd az barátkozást, ismerkedést hogy meleg vagyok. Gondolom nincs a hátadra írva. Ha kellőképpen megismerkedtetek, és úgy érzed, hogy megosztanád vele az igazságot, akkor mondanám csak el neki, hogy mi a helyzet. Egy IGAZ barát megfogja érteni, és nem érdekli majd a nemi identitásod.
2014. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha normalisan el lehet vele beszelgetni, akkor engem speciel nem erdekelne a nemi hovatartozasa.

Ahogy elottem is irtak. Attol tartanak, hogy esetleg beprobalkozol naluk.

2014. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
A nem-melegkompatibilis heteróknak van egy olyan indokolatlan szokásuk, hogy elzárkóznak a melegektől, mondván "fúj, még a végén rám mászik, engem is meleggé akar majd változtatni", "nekem mindegy mit csinál, csak ne jöjjön a közelembe, tuti meg akar majd farkalni", mert ugye a homokosok mind elvetemült, szexmániás vadállatok, akik minden azonos nemű emberre azonnal és gondolkodás nélkül rámásznak. Ugyebár. Érdekes, nekem 2 leszbikus barátnőm is van, és még sosem próbálkoztak nálam. Amúgy a fiúk/férfiak többsége tényleg ritka ostobán áll a meleg témához. A homi fiúktól mind félnek és leköpködik őket, a leszbi lányok meg szexik és izgatóak, persze csak ha csinosak, és benne vannak egy hármasban. Ha nem, akkor rögtön ocsmány el**szott f**hiányos leszbik, akik csak azért lettek azok, mert egy férfinak sem kellenek. Ezeket szó szerint hallottam homofób férfiaktól. Én heteróként napi szinten kapom az oltásokat ismerős és ismeretlen emberektől, amiért vannak meleg barátaim, és nem ítélem el őket. Sajnos ilyen sz *r, szemét, visszamaradott világban élünk.
2014. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező: hány éves vagy és honnan írsz?
2014. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

4-es jól leírta.

inkább attól tartanak, hogy őket is cikizni fogják, vagy melegnek gondolják

24F meleg

2014. júl. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Elég szomorú, hogy ilyen előfordul: nem tapasztaltam semmi rosszat.


Ugyanolyan emberek, nekem is van egy barátom.

2014. júl. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!