Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meleg fiúk, van kedvetek egy...

Meleg fiúk, van kedvetek egy hetero fiúval barátkozni?

Figyelt kérdés

16 és fél éves hetero fiú vagyok. Szeretnék barátkozni meleg fiúval, aki mégis fiú, ám másképp látja valamelyest a világot (feminim jellemű melegek előnyben, am én is kicsit feminim vagyok). Nyitott vagyok mindenre – ezt úgy értem, hogy felőlem az ember lehet bármi, semmi sem zavar, hisz a lélek a fontos, csak a civilizálatlan viselkedés zavar. A külsőségekre nagyon adok... Szélesíteni szeretném a látókörömet, megismerni más ember gondolkodását. Akit érdekel, az írjon üzenetet, vagy kommenteljen (lakhely+életkor). Szeretek olvasni, zenét hallgatni, filmet nézni, sétálni, bevásárlótúrázni (, mivel van egy nővérem). Akik velem kb. egykorúak, és Budapestiek azok előnyben! Igazából zárkózott vagyok, és nehezen barátkozok. Csongor a nevem.

A barátaim kedvesnek, együtt érzőnek (empatikus) tartanak, aki nem haragszik meg semmire, és, aki igazából mindenen mosolyog, vidám, de igazából nem örül semminek… ezt, így a minap fogalmazta meg vki, és megjegyeztem :)) (de am kicsit téved :))

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm :))



2014. jan. 13. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajdú-Bihari 20F sráccal nincs kedved barátkozni?
2014. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem aki ilyenre jelentkezik, az reménykedik, hogy esetleg más is lesz, nem csak baratkozás. De lehet csak én vagyok szűk látókörű.
2014. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehet nem tudom. Engem úgy neveltek: tolerancia, mindenre nyitotnak kell lenni. És csak azután lehet véleményem miután megismertem. (Am ha "arra" gondolsz itt reménykedési célként megismerés nélkül elfogadom.)

Am nincsen velem egKorú meleg fiú? 15/16/17/18 éves? (Csak úgy kíváncsiság.) Más oldalon láttam velem egykorút...

Am igen, srác is lehet;)

2014. jan. 14. 18:58
 4/7 anonim ***** válasza:
19 Budapest
2014. jan. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tobi Tobi válasza:
én 16 vagyok Budapest :)
2014. febr. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
22, Budapest? :)
2014. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom hogy tud e akár csak barátság lenni, oké hetero barátkozni szeretne de a másik az többet fog látni vagy hogy mondja, tapasztalataim szerint, van nekem hetero létemre meleg ismerős barátok de ha én kedves vagyok akkor azt már én nem tudom de máshogy fogadják, meg kaptam jaj nekem van párom közbe, egy értelmű hogy én semmit nem akarnék mivel hetero vagyok, tehát ahogy én látom olyan mind ahogy mondani szokták fiúk és lányok közt nincs barátság, ezt is ok meg tudom cáfolni mivel alapból barátkozó típus vagyok, tehát nehéz szerintem ezek a dolgok.
2021. okt. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!