Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most erre tényleg ennyire oda...

Most erre tényleg ennyire oda kellene figyelnem, és én vagyok a rossz barát, hogy "szomjan kell halnia a gyereknek nálam"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A szituáció röviden: Van egy barátnőm, akinek van egy 5 éves fia. Ma felugrottak hozzám egy kicsit beszélgetni, de nem volt megbeszélve, hogy jönnek. A gyerek szerintem kissé el van kényeztetve, és csak Coca Colát iszik. Nem jó se a Lidl- ös Cola, se Pepsi, se más üdítő, ásvány vagy csapvíz pedig végképp szóba sem jöhet. Na már most, meleg van, a gyerek pedig szomjas volt. De nálam nem volt itthon Coca Cola, mert nem iszom, sem én, sem a barátom. Ha tudom, hogy jön ez a barátnőm a gyerekkel, a gyerek miatt veszek, és ami marad, azt oda szoktam nekik adni, hogy vigyék el. Hát most nem volt. Ajánlottam a gyereknek vizet, de nem kellett neki. Az anyja kiakadt, hogy tarthatnék itthon egy üveggel ilyen esetekre.

Lehet, hogy tényleg tarthatnék, de ha most az egyszer nem volt itthon, nem kellene leharapni a fejem, ha máskor mindig kap.

Szerintetek?


2014. júl. 4. 18:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy a barátnőd szoktatta rá a gyereket, ki más? Egy gyerek sem úgy születik, hogy él-hal a cukros lónyálért. Lehet, hogy jót tenne a fiúnak, ha nyaralna valakinél, aki nem és nem ad neki ilyen vackokat. Előbb-utóbb meg fogja inni a vizet, ha szomjas; talán drasztikus megoldás, de nem lehet egész életében kólán tartani.
2014. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
És óvodába nem jár? Ott is vajon beviszik neki a szülők külön a kóláját?
2014. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen, jár oviba, de mivel az anyukája nem dolgozik, ebéd előtt elhozza. Kólát meg nutellát szoktak neki bevinni, mert a kólát issza, tízóraira meg nutellás kenyeret eszik.
2014. júl. 5. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!