Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rossz barát vagyok?

Rossz barát vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, velem egyidős és ő most szerelmes egy fiúba, de nagyon. Állandóan ezt a fiút említi, amikor sétálunk, és kérdezgeti, mit csináljon (mert teljesen bizonytalan a dologban). Jó, barátok vagyunk, meg kell hallgatnom, de már kicsit zavar, hogy folyton ez a téma, valamikor nem is figyel rám mert azt ecseteli, mi a helyzet azzal a fiúval... de pl. az én szerelmemet sosem tukmáltam így rá, mert ha tettem volna, akkor igazságos lenne a helyzet, de soha nem csináltam ilyet. Rossz barát vagyok, ha zavar a dolog és ezt meg is mondtam már? :/ Nem akarom megbántani a barátnőm hisz legjobb barátnők vagyunk, de... már kicsit sokallom ezt a témát... :(

14/L


2014. máj. 8. 19:57
 1/3 anonim válasza:
ha mondod neki, hogy ne arról a fiúról beszéljen biztos megsértődik, szóval vagy hallgatod amíg meg nem unja ő is a témát, vagy felhozol valami érdekesebbet. vagy kezd el traktálni te is valami sráccal és akkor talán rájön, milyen idegesítő.
2014. máj. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A barátod feltételezhetően önbizalom hiányos, és nagyon szereti haladni, de előzetes megbeszélés nélkül nem mer, mert fél, hogy elrontja. Dilemmában van, mert ő tenne, csak nem tud mit. Mivel te vagy a legjobb barátnője, értelemszerű, hogy tőled kér tanácsot, hiszen lehet, hogy olyan dolgot tudsz mondani neki, ami egyedül sosem jutott volna az eszébe. Nem azért zargat ezzel az egésszel, mert jól esik neki, ha te unatkozol mellette, hanem mert szüksége van rád. Légy kicsit együtt érzőbb, hisz ez több, mint fontos a számára.

16/F

2014. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 M.Encsi válasza:

Én is voltam már ilyen helyzetben és megmondtam hogy ha lehet másról is dumáljunk ne csak a fiúról.

Ő is mondta h ok úgy hogy ha gondolod te is lépj ennek az érdekében.

2014. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!