Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Én vagyok a rossz?

Mit csináljak? Én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Nagyon domináns egyén vagyok, és emiatt vezetőként tekintenek rám. Én intézkedek mindig az osztályban, a tanárokkal komolyan szoktam beszélni. A kedvenc tanárnőm egyéniségnek tart. A múltkor azonban túl nagyképű voltam. (2013 decemberében) és facebookon kimagyaráztam h miért is volt. Sajnos ehhez be kellett köpnöm a barátnőimet, akkor meg is tettem, mert haragudtam rájuk, de a mai napig nem hagyott nyugodni. A legjobb barátnőm elolvasta, de nem sértődött meg csak egy kicsit mondta. Én meg haragudtam rá egy kicsit, mert nem lett volna szabad elolvasnia, amiket írok. Szerintetek?

2014. máj. 11. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:

El vagy szállva magadtól, elég gyakran megesik, de még gyerek vagy, szóval nem olyan nagy probléma, de ha nem vigyázol könnyen elfordulnak majd tőled az emberek.


Abban igazad van, hogy nem lett volna szabad elolvasnia a barátnődnek amit írtál, de te is vigyázhatnál jobban.


Béküljetek ki, elég jó a barátságotok a leírtak alapján, nem kellene ilyesmivel tönkretenni.

2014. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2014. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. válaszoló, köszi :) Tényleg jó, emberismerő vagy. Csak elkapott a hév és azért írtam meg az igazat :(
2014. máj. 11. 11:08
 4/7 A kérdező kommentje:
2. A kérdést 1. válaszoló normálisan megértette.
2014. máj. 11. 11:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ezek szerint ő jobban dekódolja a tini picsogást. Ez van. Ne csináld a feszkót a barátnőiddel, mert semmi értelme drámázni mindenen. Majd kinövitek.
2014. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan mi az a picsogás?
2014. máj. 11. 13:44
 7/7 A kérdező kommentje:
vagyis azt tudom, de a dekódoljának nem ismerem jelentését
2014. máj. 11. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!