Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az a problemam hogy ket...

Anetta1 kérdése:

Az a problemam hogy ket legjobb baratnom akiket szeretek bemuttam oket egymasnak es most ok vannak joba es en vagyok a rossz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyire jóban lettek, úgymond kitúrtak, akkor nem voltak igaz barátok. Legjobb barátnőmnek bemutattam másik legjobb barátnőm, és minden ugyanolyan maradt. Nem változott semmi. Amikor találkoznak beszélnek, és ennyi. Ha tényleg jobban megszerették egymást mint téged, ne foglalkozz velük... Sokszor 3 barátnő közül 1 mindig ki lesz túrva.
2014. ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shai-Hulud ***** válasza:

Nekem is hasonló a problémám. Én is bemutattam egymásnak a két legjobb barátnőmet, és ők azonnal jóban is lettek egymással.

Aztán teljesen közös megegyezéssel mindketten kirúgtak engem, és most én vagyok a rossz.

A fene se érti ezeket a nőket!

(:-D)

2014. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jó nektek hogy csak ennyi a problémátok,én rosszabbul jártam,bemutattam egymásnak két barátomat egyik fiú másik lány! akik elkezdtek komolyabban érdeklődni egymás iránt,a legelső nap még örültem hogy jól megvannak egymással és kezdenek összebarátkozni, csak aztán a fene se számolt azzal hogy amint láttam hogy mennyire jól kijönnek és hogy közelednek lassan egymáshoz rámtör az irigység és a féltékenység! És most Nem tudom hogyan gyürjem le magamban ezeket az érzéseket!
2014. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Raadasul az a legszebb hogy az egyik baranom a szomszedom is meg egyutt nottuk fel mindig o hajtotta hogy mi mindig joba leszunk es erre en vagyok a rossz. A masik baratnom meg raadasul rokonom meg osztalytarsam volt es o is aztmondta mindig itt lessz nekem. Es mar en is kezdek rajonni hogy nem igaz baratok.szar ez az erzes.
2014. ápr. 29. 12:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!