Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt velem egykorú,16-17...

Van itt velem egykorú,16-17 éves meleg srác?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) 16 éves fiú vagyok. Sztem meleg vagyok, de ebben nem vagyok teljesen biztos, mivel a csajok és a fiúk is tetszenek, persze csak azok akik tényleg csinosak/ helyesek :D Nincs sok barátom. És összeszeretnék barátkozni velem egykorú más meleg sráccal, akivel tényleg szabadon beszélgethetek (nem kell az esetleges nem hetero gondolataimat megtartanom...). Szeretek zenét hallgatni, olvasni, shoppingolni. Nagyon feminim vagyok:DD Budapesten élek:) vagyiks Budán:)) (vagyis velem egykorúak, Budapestiek előnyben)... és olyannak nagyon örülnék ha lenne vki, aki ugyanúgy bizonytalan ebben, mint én:))

2014. jan. 23. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy bi vagy?
2014. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Attól tartok valószínű :( :/ :) de am csak lelkileg... mert testileg inkább csak a csajok jönnek be... vagy én nem is tudom... mind1 azt tudom, h fiúval nem létesítenék testi kapcsolatot (max puszi és csók...) vagy minden csak csókkal kezdődik?:///
2014. jan. 23. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Irj privit.
2014. jan. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, de szerintem meleg vagy, nekem is pont így kezdődött az egész, illetve pont ezt éreztem 16 évesen, komolyan, azóta van már egy 2 éves kapcsolatom fiúval(akit gyakorin ismertem meg :D) :) Túl leszel rajta, csak fel a fejjel!

20F

2014. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontosan, minden meleg srác életében van ilyen időszak.
2014. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 My Conserve ***** válasza:

Az, hogy 16 évesen nem szeretnél fiúkkal testi kapcsolatot, teljesen normális. De ha a szép srácok külsejét izgatónak találod, akkor bi vagy, vagy meleg. És később majd megjön a testi kapcsolat utáni vágy is.


Sok sikert amúgy :)

2014. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
írj PM-et, én tudok neked segíteni, van ilyen ismerősöm.
2014. júl. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!