Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet hetero fiú és meleg fiú...

Lehet hetero fiú és meleg fiú közt barátság?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy furcsán fog hangzani... Én nyitott vagyok mindenre. Liberális vagyok... ezt úgy értem, hogy felőlem minden ember olyan, amilyen. Elvégre az ember egy testbe zárt lélek. :) Egy 17 éves "általános közvélekedés szerinti normális", (vagyis hetero) fiú vagyok. És itt jön, ami lehet, hogy furcsa: szeretnék megismerkedni egy meleg fiúval. Átérezni a gondjait (nagyon empatikus vagyok, sokan az ismerőseim közül nekem írnak, ha bántja és mardossa őket valami.), megérteni a gondolkodását... (nem tagadom a múlt évben identitás zavarom volt, a gyerekkorom miatt, de mára megtaláltam az elvesztett utamat, harmóniámat.) Sokak szerint filozófiailag nagyon érett vagyok. Érdekel a pszichológia, főleg az identitás, és a vonzalom (nem testi!!!, hanem lelki.) És lehet, hogy az osztályomban van egy fiú, aki meleg... de ez egy nagyon-nagyon hosszú történet. Vagyis csak annyit szerettem volna tudni: lehet-e hetero és meleg fiú közti barátság. (Ez majdnem ilyen: lehet-e lány és fiú közt barátság...). És ha igen, akkor hogyan ismerhetnék meg valakit, aki velem egykorú (!), vagy 1 évvel fiatalabb, vagy 1 évvel idősebb… (és helyes XD), először persze csak chatelve/emailozva. (mert am ha szemtől-szemben vagyok emberrel, akkor bezárkózok - zárkózott, melankolikus vagyok, mellé még bika is...). És közvetett kommunikációban (chat/email) könnyebben kinyílok. És am fiúkkal még nehezebben beszélgetek (gyerekkorom és apám miatt... de ez nem ide tartozik.).

Köszönöm annak, aki végig olvasta, és nagyon köszönöm annak, aki válaszol is rá. És ha valaki szívesen beszélgetne, az írjon egy privát üzenetet (másoktól láttam, hogy ilyet emlegetnek… :) vagy írjon az emailomra: rolandcsongor97@gmail.com



2014. jan. 11. 22:21
1 2
 1/13 Colin86 válasza:
92%
Menj pszichológushoz, és együtt döntsétek el, meleg vagy-e, vagy sem. Szerintem az vagy.
2014. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legközelebbi barátaim mind heteró fiú, szóval igen.
2014. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg te is meleg vagy,csak nem vallod be,de sebaj...


Szerintem igen,lehet. Bár a tények ismeretében nem vennék rá mérget,hogy te hetero vagy. Amúgy lány vagyok és egyik osztálytársam szintén lány-aki a lányokat szereti. Nincs ezzel gond,el kell fogadni..

2014. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Beszélgethetünk, ámbár mostanában ha meglátom hogy 17/F már megfájdul a fejem.. mert volt valaki aki lóvá tett.. :(
2014. jan. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Csak annyit, hogy nem hiszem, hogy meleg lennék, mivel csak a lányok érdekelnek "úgy". (A szokvanyos kérdésre, hogy kivel akrnék szeretkezni: az lány lenne, és csak lány...) És róluk szeretnék gondoskodni (vagyis most kettő van kilátásban),ajándékot,virágot venni nekik... ám egy lányban most csalódtam, egy 1évvel fölottünk járó tetszik neki, akivel am a legjobb barátnője szerint (akivel am nagyon jóban vagyok, csak neki van egy idős pasija), még nem is beszélgetett. Engem meg kikosarazott, pedig az oszt.karácsonyrav vittem neki olyan baglyos nyakláncot, amit nagyon szeretett volna.

Az a fiú osztálytársam akiről írtam, hogy lehet meleg, már csak baráti szinten érdekel, am ő az első igazi fiú bárátom 11 éves korom óta. És eszembe sem jutna neki ajándékot vinni... csak muffint sütottem neki.

És a buszon is hamarabb veszem észre a csinos nőket, mint - hála nővéremnek és a 16 éven át tartott 0-24es együtt létnek - megtudom állapítani, hogy melyik fiú/férfi helyes... és (tényleg igazat mondok) csak úgy gondoltam rájuk, hogy de jó lenne velük összebarátkozni...

És igen... minden bizonnyal már valaki észrevette, nagyon feminim vagyok. (Gyerekkorom miatt).

2014. jan. 12. 08:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
egy hetero fiúnak miért fontos, hogy helyes legyen a barátja???? a barátság nem, a külsőről szól...
2014. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írod, hogy zavart érzel az identitásodban, feminin vagy, és helyes srácokkal szeretnél ismerkedni, az bizony nem a gyerekkorod miatt van, hanem azért, mert egy szinten vonzódsz a saját nemedhez, és esetleg egy kicsit kísérletezgetni szeretnél. Nincs ezzel semmi baj, gyakorira viszont ne pakold ki az e-mail címedet.
2014. jan. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Azt a helyes-t úgy értettem: nagyon adok a külsőségekre. Nagyon sokan mondják rám, hogy sznob vagyok. Ha könyves boltban/ruhásboltban vagyok, akkor is. Ha a borító, a cím, a minta nem esztétikus elsőre akkot ott hagyom, ezután van még 2 "kör" nálam, beleolvasok a tartalomba, majd végig olvasom azt és megveszem (itt szoktak hülyének nézni hogy miért nem veszem le rögtön a polcról). Embereknél is meg van nálam ez a 3kör... van akinél egy nap meg van, de olyan is volt már h 1év kellett hozzá...

Szal bocsánat. Nem akartam senkit sem megbántani.

És van olyab ismerősöm akivel nagyon jóban vagyok, de mégsem szeretek vele túlzottan mutatkozni. 1.90magas, kétszer szélesebb mint én (1.70magas vagyok...)

Tudom h ez testalkat és nem a helyesség... de amikor nővéremmel voltam, megismertem a fiú barátait (vele tényleg csak helyes fiúk barátkoztak...) és magamat - férfi rokonok hiányában, csak apám az, de ő más téma - nővéremhez hasonlítom. Amióta féléve elköltözött és csak hetente találkozunk, már levetkőztem tőle átvett/tanult viselkedést...

(Ez a második email címem,amit regisztrációra használok, senki magán ember nem ismeri... csak ti)

2014. jan. 12. 16:19
 9/13 A kérdező kommentje:
Bocsi... mielőtt valaki félreértené: nem az zavar, hogy az a haverom nagy darab... hanem az hogy én vagyok pici...
2014. jan. 12. 16:30
 10/13 anonim válasza:
Persze, hogy lehet. :) Én meleg vagyok és rengeteg hetero fiú barátom van, akik tudják rólam, hogy meleg vagyok és első perctől semmi bajuk nincs ezzel.
2014. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!