Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet hetero fiú és meleg fiú...

Lehet hetero fiú és meleg fiú közt barátság?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy furcsán fog hangzani... Én nyitott vagyok mindenre. Liberális vagyok... ezt úgy értem, hogy felőlem minden ember olyan, amilyen. Elvégre az ember egy testbe zárt lélek. :) Egy 17 éves "általános közvélekedés szerinti normális", (vagyis hetero) fiú vagyok. És itt jön, ami lehet, hogy furcsa: szeretnék megismerkedni egy meleg fiúval. Átérezni a gondjait (nagyon empatikus vagyok, sokan az ismerőseim közül nekem írnak, ha bántja és mardossa őket valami.), megérteni a gondolkodását... (nem tagadom a múlt évben identitás zavarom volt, a gyerekkorom miatt, de mára megtaláltam az elvesztett utamat, harmóniámat.) Sokak szerint filozófiailag nagyon érett vagyok. Érdekel a pszichológia, főleg az identitás, és a vonzalom (nem testi!!!, hanem lelki.) És lehet, hogy az osztályomban van egy fiú, aki meleg... de ez egy nagyon-nagyon hosszú történet. Vagyis csak annyit szerettem volna tudni: lehet-e hetero és meleg fiú közti barátság. (Ez majdnem ilyen: lehet-e lány és fiú közt barátság...). És ha igen, akkor hogyan ismerhetnék meg valakit, aki velem egykorú (!), vagy 1 évvel fiatalabb, vagy 1 évvel idősebb… (és helyes XD), először persze csak chatelve/emailozva. (mert am ha szemtől-szemben vagyok emberrel, akkor bezárkózok - zárkózott, melankolikus vagyok, mellé még bika is...). És közvetett kommunikációban (chat/email) könnyebben kinyílok. És am fiúkkal még nehezebben beszélgetek (gyerekkorom és apám miatt... de ez nem ide tartozik.).

Köszönöm annak, aki végig olvasta, és nagyon köszönöm annak, aki válaszol is rá. És ha valaki szívesen beszélgetne, az írjon egy privát üzenetet (másoktól láttam, hogy ilyet emlegetnek… :) vagy írjon az emailomra: rolandcsongor97@gmail.com



2014. jan. 11. 22:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy hetero fiú számára sosem lehet helyes egy másik fiú. Ha helyesnek tartja, akkor már lát benne szexuális fantáziát.
2014. nov. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
szia, én meleg vagyok, de gyakorlatilag senki sem tud róla csak a szűk család (anya,apa,tesó) és még ketten a baráti körömből. Én is pszichológiai pályára készülök és szívesen beszélnék az én eddigi életemről (mármint a melegséggel kapcsolatban) egy hasonló mentalitású fiúval, akivel meglehet vitatni dolgokat. Ha van kedved, akkor írj nyugodtan privátban és onnan tovább még majd eldől... :) (19 vagyok lassan)
2014. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Simán lehet, nekem csak hetero haverjaim vannak. Egy meleg ismerősőm van, aki a barátom.

Jól elvagyok a hetero haverokkal.

2014. nov. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!