Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért közösítenek ki mindenhol...

Miért közösítenek ki mindenhol a fiatalabbak?

Figyelt kérdés

Nem bírom már. Általánosban 1.-8. osztályig mindig ki voltam közösítve, merthogy nem voltam elég menő gyerek, meg mindenféle egyéb indok. Bár ott elég beteg gyerekek jártak, szóval megértettem.

Most Szeptemberben kezdtem a 9.-et. Ugyanúgy nem volta elég menő, de itt már találtam barátokat, a lámyok is "barátkoztak" vele, folyton velem lógtak, stb...

De mostanra ez elmúlt, és nem értem, hogy miért. Tehát, hogy már az új iskolában is úgy indítottam, hogy na, most mindenkivel haverkodni fogok. Ez jó is volt, kb. másfél-két hónapig, de mostanában mindenki leszar. Ha hozzájuk merek szolni, kioktatnak, beoltanak, a lányok se lógnak már velem, merhogy nyomi vagyok meg mittudomén. (Alkatomból adódóan mondhatják, de azért kicsit szar érzés mindennap megkapni ezt). Nem hordok olyan jujdemenő cuccokat, nem szólok be senkinek, tisztelettudó vagyok, segítőkész, nincs olyan húdekomoly gamerPC-m, mint a többieknek, se olyan komoly telefonom, mint a többieknek (kisképernyős Androidos X10 Mini). Nem akarom ezeket a tuladonságaimat megváltoztatni, én ezekbe a cuccokba jól érzem magam, jó nekem ez a telefon, meg a gép. Mindig meg akarnak verni 2-3 gyerek, pedig ez egy elég neves iskola.

Lehet, hogy érettebb vagyok a koromnál? Tehát a felnőttekkel SOKKAL jobban elbeszélgetek, mint a tinikkel, felnőttekkel mindig van valami témánk, amiről tök értelmesen el tudunk beszélgetni, és a felnőttek nagy része bír engem. Meg ha hozzászólok (pl. Facebookon) vmilyen számomra érdekes témához, azt ugye látják, hogy én mit írok, és hova, és a multkor is már (FB-n hosszászólásba) megkaptam a jelzőt, hogy én mekkora nyomorék vagyok. Életembe nem csókolóztam még, nem is volt barátnőm se, nem ittam alkoholt (najó, évente 1-2 korty sör, vagy bor, de csak megkóstolom, sose ízlett az alkohol). de ez nem is akkora életcélom. Vannak életcéljaim, nem azt tervezem, hogy beszívok, beb*szok, azt lesz ami lesz, hanem komoly életcéljaim vannak, van hobbim (rajzolok, makettezek, biciklizek sokat, stb.), tehtá nem is nagyon érzem magam átlagos gyereknek. Inkább olyan érettebbnek érzem magam. mit csináljak, hogy megszeressenek a többiek? Nem bírok rossz gyerek lenni...

16/F


(Bocs, ha hosszú, de ezt már ki kellett adnom magamból).


2013. dec. 6. 22:42
 1/2 anonim válasza:
Én is át éltem és nagyon szar. Csak irigyek és féltékenyek mert más vagy. És ez jó. Én mindig sárkányokat meg hüllőket rajzoltam ezért piszkáltak és még mindig piszkálnak. Csak jött egy sorsfordító az életemben. Kisgimnazista lettem, ez azt jelenti hogy 5.-den letettem a 8.-os gimnazistafelvételit. Így más osztályba kerültem ahol elfogadtak engem. Tartsd meg az életcélod és tekints a jövőbe. Nagyon jó hogy érdekel a makkettezés meg a rajzolás. Mert később mikor felnőtt leszel, lehetsz milliárdos. Nagyon híres festő leszel meg makettozó esetleg a bicikli maraton győztese. De ez csak álom. De ha nagyon akarod és küzdesz akkor bármit elérhetsz. És mindenkinek van egy párja valahol. Lehet hogy csak egy karnyújtás a párodhoz. Ne add fel.
2013. dec. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet hogy te gazdag leszel, a többiek meg az utszán fognak élni.
2013. dec. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!