Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegye, hogy ne csak a...

Mit tegye, hogy ne csak a fiatalabbak vegyenek észre?

Figyelt kérdés
21 (lassan 22) éves lány vagyok, de 16-18 körülinek szoktak nézni. Pedig nőiesen (nem tinisen!) öltözködöm, sminkelek, igyekszem felnőttként viselkedni. Viszont emiatt, hogy fiatalabbnak nézek ki a koromnál, szinte csak a 18 év körüliek szeretnének velem ismerkedni, velük viszont nem szeretnék kezdeni (volt már rossz tapasztalatom, ilyenkor még eléggé gyerekek, akárki akármit mond). Mit tegyek, hogy az idősebbek is felfigyeljenek rám?
2013. nov. 22. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
A veled egykorúak vagy tényleg idősebbek?A 26-30as korosztály?
2013. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Járj olyan helyekre, ahol sok az egyetemista, mert ott nagyobb valószínűséggel találsz veled egykorú, vagy idősebb partnert .
2013. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam is ez az eset fordítottban, csak szerencsésebb vagyok, mert Engem nem zavar a fiatalabb korosztály érdeklődése. Persze lehetőleg érettségije már legyen :D

Tanácsot nem tudok adni látatlanban, hacsak annyit nem, hogy vigasztaljon a tudat, hogy később iszonyatosan örülni fogsz ennek :)


24/F

2013. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne így, mert most észrevettelek.


20/F

2013. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Velem egykorúaktól kb. 30-ig tökéletes lenne, de még afelett pár évvel se feltétlenül probléma.

Egyetemista vagyok, nem sokat segít, ott is csak a fiatalabbak találnak meg (már ha egyáltalán próbálkoznak).

2013. nov. 22. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Én lennék a te embered, de ne írj rám
2013. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!