Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a fiatalabbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a fiatalabbak vesznek észre?

Figyelt kérdés
30 vagyok, feltűnt, hogy akárhová megyek, mindenhol 20-25 évesek bámulnak meg, sokszor még randimeghívást is kapok. Engem ez borzasztóan zavar, mert őket inkább gyereknek látom mint felnőttnek. Komoly kapcsolatra vágyom, de a nálam idősebbek közül is csak a foglaltak vesznek észre. Nem öltözködöm kihívóan, nem viselkedek kamaszként, mi lehet a probléma?
2013. aug. 11. 01:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Tiszta bolond vagy:D 30 evesen 25 eves csaj probalkozik nalad,ez pont jo neked.csajok mindiga tolunk idosebb pasikhoz vonzodnak.ez igy van rendjen.Dugd meg oket sorba
2013. aug. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem tettem hozzá, hogy nő vagyok és pasikról beszélek. Ha pasi lennék nyilván örülnék neki, nőként viszont már furcsa helyzet.. :D
2013. aug. 11. 01:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínű fiatalabbnak látszol vagy ha nem akkor is egy 30 éves nő simán magára tudja vonni a figyelmet. Én 22 éves vagyok de én is megnézem az idősebb nőket ha szép akkor mindegy hogy hány éves. Komoly kapcsolatot is kezdhetsz fiatalabbal. Van olyan ismerősöm ahol 8 év a korkülönbség gyerekük van és jól megvannak. :)
2013. aug. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy inkább örülj neki ha nem is akarsz kapcsolatot fogd fel úgy mint bók vagy dicséret. 3-as voltam.
2013. aug. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Igen, bókként is tekinthetek rá, de inkább párkapcsolati szempontból zavar. Ismerek én is párokat ilyen korkülönbséggel, de én valahogy nem erre vagyok "beállítva".
2013. aug. 11. 02:23
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

mert aki hozzád illene 35-45 évesek vagy-

1.totál lúzer és sose volt nője.

2.van nője,családja,gyereke és elvan vele.

3.olyan szinten elvan,hogy nem fanyalodik 25 évesnél idősebb nőre.

úgyhogy a te életkorod nőként és a párkeresésben egy ilyen homályzóna.

vagy a megdugom,persze megdugom,de aztán menekülök,mert 2 hét múlva már a gyereket és házasságot akarna sztereotípia játszik be.

2013. aug. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8-as nem csak ezek a kategóriák léteznek :)
2013. aug. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a legtöbb 30-as, 40-es szingli férfi a fiatalabb, akár tinilányokat szeretne. Sajnos az érett nő a legtöbbjük számára inkább riasztó, mert féltik a szabadságukat egy komoly kapcsolattól és félnek, hogy te csak abba mennél bele.
2013. aug. 11. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2013. aug. 11. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!