Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért közösítenek ki mert...

Csilla200 kérdése:

Miért közösítenek ki mert kövér vagyok?

Figyelt kérdés
az iskolában egy barátom volt az is most nagyon megsértet,tehát már egy barátom sincs . a régi barátom nagyon megbántott azzal, hogy csak azért mert kövér vagyok nem keringőzik velem, hanem egy szőke kis p*csával (ezt szebben kifejezni nem lehet) . az a lány 14 éves létére cigizik ,21 éves pasija van és már nem szűz . MOST TÉNYLEG MINDEN EMBER A KÖNYV BORÍTÓJÁRÓL ÍTÉL ?
2013. nov. 23. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek a csontsovány lányok jönnek be, idővel te is megtalálod a párodat.

Azzal meg ne foglalkozz, hogy más nem szűz meg cigizik is, te éld a SAJÁT életedet.

2013. nov. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért ne vidd túlzásba, képes voltál összeveszni az egyetlen jóbarátoddal, csak mert az nem téged választott keringőzni? Hát az ember ilyenkor nem a jóbarátját hívja, hanem azt, aki tetszik neki. Amúgy valószínűleg a súlyod miatt kissé zárkózott, sértődékeny a természeted, ez is gond lehet. De téged mi tart vissza, hogy mostantól kicsit kevesebbet egyél és többet sportolj? Jövő szeptemberre csinos, magabiztos fiatal lány lenne a mostani duci, gátlásos kiscsajból...
2013. nov. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az előző leírt mindent. Változtass. Ennyi az egész.
2013. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért vesztem vele össze mert megmondta hogy nem akar egy "elefánttal" keringőzni. (Miután megkérdeztem miért vele keringőzik)
2013. nov. 23. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, engem meg azért közösítenek ki, mert vékony vagyok.
2013. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az érdekes biztos azért nem valami másért ?
2013. nov. 27. 16:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, azért. Szóval ne higgyétek, hogy nekünk olyan hű, de szuper...
2013. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
sztem se keseredj el, de kapd össze magad, változtass! Ténykérdés hogy a vonzó külsejű emberek sikeresebbek. És az egészséged pedig még sokkal többet is ér, a tulsúlyosság meg tudja keseríteni és rövidíteni az életed! És még sok van hátra!
2013. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!