Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim. Mit tegyek?

Nincsenek barátaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, Kecskeméten élek. Talán általános iskola felső tagozatában kezdődött, hogy nem voltak barátaim. És azóta "egyedül" tengettem a minden napjaim. Nem tudom kivel megbeszélni dolgaimat. Talán az is közre játszik, hogy félek az emberek véleményétől. Szeretnék egy barátot akivel tudok beszélni, hülyülni... Segítsetek kérlek szépen!
2013. aug. 17. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

ne érdekeljen az emberek véleménye és ne viselkedj úgy ahogy szerinted mások látni szeretnének

Nincs padtársad?

Biztos van egy olyan ember akivel amúgy beszélsz, de nem vagytok csak beszélőviszonyban, és ha ő sportol valamit akkor mondhatod neki, hogy te is szívesen csinálnád és akkor már kialakul meg ott is lesznek emberek, vagy te is mondhatod, hogy elkezdenél egy sportot és hogy ő akar-e.

Nekem sem volt sok spanom, és akik voltak ők is ilyen mozgásellenesek voltak kicsit, aztán így körbekérdeztem, hogy ki akar kondizni járni aztán kialakultak kapcsolatok.

2013. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kár, hogy Kecskeméten laksz. ://
2013. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem vannak barátaim,de sajnos nincs köztük olyan,akinek én vagyok a legfontosabb. Pl. most még padtársam se lesz :/ 13/L
2013. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

18.45: tudom, hogy ezt kellene tennem de félek az emberek reakciójától, és ha esetleg valami "rosszat" csinálok akkor lekezelőek lesznek... Mint például, hogy ha szeretnék barátkozni akkor elutasító lesz vagy éppen kinevet, ettől is félek...

19.02: privátba attól tudunk beszélni :)

19.17: akkor úgy látom nem vagyok egyedül :/

2013. aug. 17. 19:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!