Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Suli közben tök jó volt mindig eljártunk valahova tele voltunk programokkal,most meg ha hívom őket akkor sem akarnak velem találkozni pedig mindegyikkel jóban vagyok egyikkel sincs konfliktusom.

Még a közelben lakó unokatesóm is folyton leráz meg lemondja a közös programjainkat az utolsó percben.

Miért van ez?



2013. júl. 14. 18:45
 1/4 anonim válasza:
Nem pletykálnak rólad valami hazugságot, és ezért?
2013. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyiből nehéz megmondani, de szerintem a személyiségeddel lehet bajuk: túl gyerekes, idétlen, komoly, félénk vagy, nem tudom, ennyiből tényleg nem lehet megállapítani semmit.

Attól, hogy jóban vagy valakivel, vagy eljártok bulizni, még az illető nem lesz a barátod, aki iskolaidőn kívül is szívesen lenne veled egy társaságban.

Próbálj hasonló érdeklődésű, stílusú emberekkel ismerkedni, közöttük könnyebben talál az ember barátokat is.

2013. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is!

Suli időben annyit nevettünk,eljárkáltunk stb.

Most mindenki elvan tűnve ,nélkülem mennek bulizni,nagyon szar érzés..

2013. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azért mert valószínűleg nem barátok, csak haverok. A barátok mindig szakítanak rád időt, kivétel akkor, ha épp halál helyzetben vannak, vagy valami történt a családtagjukkal.
2013. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!