Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Az osztályban 6-7 emberrel tartom a kapcsolatot! A 7 emberből az egyik lány 2 éve barátnőm és el is lennék vele de a szülei idegbetegek és nem engedik el még sétálni sem(?) , egyszer abból is baj volt hogy lehozta nekem a leckét (??) szóval gondolhatjátok! A másik lány nevelőszülős és őt se engedik sehova! Van még egy lány akivel a suliban találkoztam (szeptemberben) , ő vele meg is vagyok , csak kétszínű,mindig megbánt , így ő rá már nem is számítok, a többiek meg ilyenkor eltűnnek! Már 3-4 hónapja ért véget a 15 éves barátságom + egy 8 éves is (nem mennék bele a részletekbe) Ha valaki esetleg szeretne velem barátkozni,(gondolok itt a személyes találkozásra, levelezőtárs stb.) annak örülnék! Pár infó rólam: lassan 16 éves/L, imádok olvasni,szeretem az állatokat, szeretek bulizni, nagyon szeretem a divatot,kicsi korom óta táncolok, rendszeresen futok) összesítve: pörgős,vidám, lány vagyok! Ha valaki ebben a cipőben van az írjon(kicsit lelkizunk:D) vagy ha szeretne barátkozni!

2013. aug. 7. 13:48
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem szokj ohzzá, hogy nincsenek barátaid. Ez egy kétszinü világ, tele kétszínü emberrel, ritkák az őszinte személyek. És ahogy idősödsz elöbb utobb dolgozni fogsz ott meg nem lesz időd barátokat szerezni. Csakis érdekbarátaid lesznek és ha ezt el tudod fogadni akkor lesz egy társaságod ahol szivesen látnak.
2013. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egyetértek az elsővel

azonban érdekes, hogy sokkal több lány ír ilyen kérdést mint fiú

én barátkoznék veled ezek alapján mondjuk

2013. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, nem vagy egyedül... Ez a kérdés olyan, mintha én írtam volna némi eltéréssel, ja és én futni lusta vagyok...

Szívesen levelezek veled.

2013. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
"Jó" hogy nem csak én vagyok ebben a cipőben!:/
2013. aug. 7. 15:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként mindössze az a baj, hogy nem hozott össze még a véletlen olyan emberekkel, akikkel érdemes kapcsolatot ápolnod. Van pár nagyon jó barátom és sok ismerősöm mellettük. A barátaimra akármikor számíthatok, az ismerőseimre pedig többnyire. Én is csak a véletlennek köszönhetem, hogy pont őket ismertem meg, de nagyon örülök neki. :) De tény, hogy ez csak a szerencsén múlik, hogy olyanokkal ismerkedsz-e meg, akikkel érdemes.
2013. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az embernek egy-két, max három igazi barátja van az élete során. A többi csak haver, rájuk nem lehet számítani. Nekem most konkrétan csak egy barátom van, de őt már tíz éve ismerem.
2013. aug. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
A Barát csak egy olyan ellenség aki még nem szúrt hátba. :)
2013. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Merovingii válasza:

Ne zavartasd magad , hogy nincsennek barátaid , ha lennének , akkor vagy lehúznak , kihasználnak , vagy semmibe vesznek!

A világ nem lett szarabb hely ma mint tegnap volt , csak az emberek rosszabbak ! Magadba sokkal jobban boldogulsz mint egy rakás senkiházival !

2013. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!