Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki lenne a barátom?

Ki lenne a barátom?

Figyelt kérdés

itt az e-mail címem: beszelgessunk@citromail.hu

Akinek van kedve írjon,örülnék neki:( 17/L Pest megye


2013. jún. 29. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincsenek barátaid? :(

Mostanában nagyon sok ilyen kérdést látok itt. Nem is gondoltam volna, hogy ennyi embernek nincs igaz barátja.


Mi a baj? Mi miatt nem megy a barátkozás?

Nekem sem ment sokáig, hátha tudok segíteni.

2013. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
SZégyellnek az emberek de választ nem kapok miért
2013. jún. 29. 22:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem elég nagy butaság, hogy szégyellnek. De legalább mondanák meg, hogy mi miatt. Lehet, hogy ők sem tudják. Vannak olyan emberek, akik bántják a másikat, de magyarázatot nem tudnak rá adni, hogy miért.

Engem is sokat bántottak, én meg is kérdeztem, hogy mi velem a bajuk. Semmi értelmeset nem tudtak válaszolni.

Erről nem te tehetsz, hogy bántanak. Aki szeret, az olyannak fog szeretni, amilyen vagy. A jót fogja benned keresni, és nem a rosszat.

Akik nem szeretnek, azokkal ne foglalkozz! Szerintem próbálj meg máshol barátokat keresni. Biztosan találnál! :)Nekem is lettek barátaim, amióta kikerültem abból a környezetből.

2013. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!