Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van (volt) egy barátom aki...

Sajtos szalonna kérdése:

Van (volt) egy barátom aki sorozatosan átvágott, utolsó voltam neki, titkaim kiadta de én folytón a jót láttam benne felkeressem?

Figyelt kérdés
Nos nemhiszem hogy szempont lenne de lány, legjobb barátomnak titulálta magát de le se szart amíg én nem kerestem meg hogy na menjünk valahova rég beszéltünk amit vissza is utasított 90%ba de ha baja volt felkeresett mindíg hogy segítsek rajta, ok látom hogy kihasznált de megéri e nekem odamenni hozzá hogy nem a barátom többé vagy mint ő még eme információra se méltassam?
2013. jún. 25. 03:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Én 17/F ő 17/L (kimaradt infó)
2013. jún. 25. 03:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd...
2013. jún. 25. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Ne foglalkozz vele, helyette tanulmányozd ezt:

[link]

2013. jún. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És neked nagyon fontos volt, hogy beszólj neki, csak mert kb 2 szót véletlenül elírt... -.-"


Egyébként hagyd szerintem. Egyszerűen szó nélkül tűnj el az életéből,max akkor mondd el neki,ha majd felkeres. (mert szerintem,ha rájön,hogy mit veszített, biztos keresni fog,de ne "add meg" magad neki.Hagyd a francba) :)

17/L

2013. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, a helyesírás számomra is legtöbbször prioritást élvez bár van mikor elgépelek valamit
2013. jún. 25. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!