Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen barátnő az ilyen?

Milyen barátnő az ilyen?

Figyelt kérdés

Sok hülyeséget csináltam már az életemben, nem tagadom. A legnagyobb hibám, hogy túl hamar szerelmes leszek, és ezt ki is használják. Na de nem is ez a lényeg. "Barátnőmnek" meséltem az exeimről. Van 2 akik velünk egy utcába laknak.

Pár napja olyan fura, mindenbe beleköt. Ma meg volt egy megjegyzése: "xy-nak kell mindenki innen." És felsorolt kb 9 embert, amiből ugye 7-hez semmi közöm. Se köpni, se nyelni nem tudtam. Igen nehezen nyílok meg bárki elött is. Erre ő meg ezt csinálja. :(


2013. jún. 17. 21:06
 1/5 anonim válasza:
egyszerűen féltékeny.nincs vele semmi,tipikus nő.max. magyarázd el neki,h csak őt szereted,mondd el,h hozzájuk semmi közöd,virág+bon-bon,romantikus mozi/séta/vacsora,és minden ok lesz. ha meg még így sem érti meg,h nincs oka féltékenykedni,akkor reménytelen.ja,adsz neki okot erre a viselkedésre?:)
2013. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ari vagy, de ez a "barátok" kategóriában van, nem a "szerelemben". Tehát én is lány vagyok...
2013. jún. 17. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát.. nyilván nehezen tolerálha, hogy te ilyen... szabadelvű vagy. Keress olyan barátnőt, aki nem konzervatív (mint az emberek többsége) hanem jó bulinak tartja, ha a barátain már a fél város átment. No persze nem a szex miatt, ááá, csak szerelemből ~_~
2013. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, beszéltél olyan fiúról is, akit már kinézett a barátnőd?

Lehet, úgy érzi, nem hagysz neki elég teret az ismerkedésre, és úgy látja, ki akarod sajátítani a fiúkat.

(aztán lehet, hogy tévedek) :-)

2013. jún. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3-as! Milyen fél város, teidiota!! Szövegértelmezés 1-es, ülj le!!! -.-


4-es! Ő párkapcsolatba él, jó pár éve. :/

2013. jún. 18. 08:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!