Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan válasszam szét őket?

Hogyan válasszam szét őket?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! A barátnőm beleszeretett egy fiúba akivel össze is jött ! Én mondtam neki h ez rossz ötlet mert a fiú csak ki fogja használni de ő nem hallgat rám! Az a fiú csak játszik vele de ő ezt nem veszi észre! Minden lánnyal ezt tette az a szemét! Hogyan tudnám rávenni a barátnőmet h haggya ott azt a fiút?

#barátnő #szét választás
2013. jún. 17. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd rájön magától. A saját kárán tanul az ember, hagyd rá.
2013. jún. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De lelkileg megint tönkre fogja tenni
2013. jún. 17. 09:45
 3/15 anonim ***** válasza:
Megint? Szóval már tette valaki tönkre a barátnődet? Na látod akkor meg végképp nem normális a barátnőd ha csalódás után nem tudja megválogatni a pasijait.
2013. jún. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg nem a te dolgod szétválasztani őket. Én nem tudom hány évesek vagytok de érett gondolkodású ember ezt magától tudja. Nincs jogod beleszólni az életükbe. Amíg a barátnőd nem látja a problémát addig fejre is állhatsz, akkor sem fog vele szakítani.
2013. jún. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Normális csak azért nem veszi észre mert ez a fiú kedves vele meg minden de ő nem tudja h milyen igazából mert vele mindig is megértő stb. volt és VELE most is az de sztem ez a fiú nem szereti igazán! Lehet hogy rosszul gondolom de nem hinném h szereti pedig már fél éve együtt vannak
2013. jún. 17. 09:54
 6/15 A kérdező kommentje:
De az ēn dolgom is mert a barátnőm
2013. jún. 17. 10:12
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a barátnőd, még nincs jogod beleszólni az életébe. Lehet, hogy szerinted nem szereti a srác, de mi van, ha mégis?
2013. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De tuti h nem szereti! Eddig egyik lányt se szerette
2013. jún. 17. 10:18
 9/15 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam az irántam érdeklődő fiúkat szűrni, hogy megfigyelem, más emberekkel mennyire kedvesek. Mert az ugye nem egy nagy csoda, hogyha nekem tetszeni akar, akkor velem kedves meg udvarias, de ha emellett másokkal bunkó, az gyanús.


Szerintem annyit tehetsz, hogy elmagyarázod ezt a barátnődnek, hogy milyen fontos ezt is figyelni (nem úgy, hogy nézd csak, kedves barátnőm, milyen bunkó ez a fiú mindenki mással, lám-lám, biztos veled is bunkó lesz majd később, hanem csak elmondod, hogy ez minden párválasztásnál hasznos szempont). Ha bejön, jó, ha nem, akkor meg majd nyújts lelkisegélyt a barátnődnek, mikor a pasi dobja. És mindenképp világosítsd fel a védekezés fontosságáról, nehogy egy kisbabával együtt dobja a kérdéses srác. Szerintem ennél többet nem tehetsz.

2013. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Másokkal is kedves a fiú de nem mindenkivel
2013. jún. 17. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!