Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan válasszam szét őket?

Hogyan válasszam szét őket?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! A barátnőm beleszeretett egy fiúba akivel össze is jött ! Én mondtam neki h ez rossz ötlet mert a fiú csak ki fogja használni de ő nem hallgat rám! Az a fiú csak játszik vele de ő ezt nem veszi észre! Minden lánnyal ezt tette az a szemét! Hogyan tudnám rávenni a barátnőmet h haggya ott azt a fiút?

#barátnő #szét választás
2013. jún. 17. 09:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nincs jogod szétválasztani senkit!

ez az ő sorsuk!

ne avatkozz bele!

rendes tőled, de nem a te dolgod!

2013. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőd barátnőjének tartod magad, a legtöbb, amit tehetsz, hogy mindenben mellette állsz és támogatod, mert erről szól egy barátság. Ő választ párt magának, nem te, és gondolj bele, neked hogy esne, ha ő akarna szétválasztani a szerelmedtől. Lehet, hogy neked nem szimpi a srác és félted a barátnőd, de az az ő élete, és az ő döntése.


Volt nekem egy nagyon jó barátnőm, gimiben sülve-főve együtt voltunk, és fülig beleszeretett egy srácba, akinek egyébként volt barátnője és együtt is lakott vele. Mi elkövettük ugyanezt a hibát, amire te készülsz, magyaráztunk neki, hogy vagy a barátnőjét fogja választani a srác, vagy mindkettőjüket dobni fogja. Sajnos igazunk lett, nem őt választotta, hanem leépítette, viszont mi is elvesztettük őt, mert rettentő mérges volt mindig, mikor ez volt a téma, és egy idő után már nem is beszélt velünk. Amikor vége lett, beismerte, hogy igazunk volt, de soha többé nem lett már ugyanaz a barátságunk. Ott eltört valami és tönkretett mindent, pedig imádtam, és a mai napig fáj, hogy csak most van annyi eszem, hogy megértettem, mit érezhetett akkor, amikor nem álltunk mellé.

2013. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
csak én érzem úgy hogy féltékeny vagy?:DD
2013. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Már mindent megtettél, mert úgy látom, szóltál többször.


Aztán ha össze lesz törve, és neked kell vigasztalni, akkor ismét hallgatni fog rád... Ennyi.

2013. jún. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A barátság arról szól, hogy mindenben mellette állsz és ha eltéved, igyekezz helyes útra terelni.

Objektíven közelíted meg a problémát? Reagál a barátnőd amikor figyelmezteted? Hogyan reagál a barátnőd, amikor figyelmezteted?

2013. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!