Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy felejthetném el?

Hogy felejthetném el?

Figyelt kérdés
a legjobb barátnőmmel már lassan 15 éve ismerjük egymást és már többször volt nagy vitán próbáltuk a barátságunkat megjavítani de nem sikerült, és most volt egy hatalmas nagy vitánk .... ezek után már egyikünk se keresi a másikat , hogyan tudnám "elfelejteni" tehát h jobban érezzem magam ...
2013. máj. 20. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Elfelejteni sehogy, de ha tényleg a legjobb barátnőd, akkor ki fogtok békülni.


32/N

2013. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez már egy éve így megy már idegenek vagyunk egymás számára szvl már nem is mondható legjobb barátnőnek és ez kölcsönös... :/
2013. máj. 20. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha el tudod felejteni, akkor nem volt a legjobb barátnőd!
2013. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok ismét.

De hogy is akarhatnál 15 évet elfelejteni? Ez lehetetlen! Tudom, hogy nagyon nehéz, én is tavaly "szakítottam" a legjobb barátnőmmel, de akármilyen szép emlékek fűztek hozzá, már sosem tudnék vele szóba állni, mert akkora idiótaságot követett el egymás után többször, hogy ilyen idióta emberre nincs szükségem. Először még elnéztem neki, összevesztünk, másodszor már nagyon mérges voltam, de még mindig el tudtam fogadni a bocsánatkérését. Harmadszor kiiktattam az életemből.

Ha tényleg nagyon összevesztetek és semmi esélye nincs a békülésnek (márpedig egy év szünet után erre már nem sok esély van), akkor tovább kell lépned, ugyanúgy, mint egy szakítás után!

Kitartás!

2013. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nehéz lesz , de ezt már nem lehet megjavítani :'( köszönöm a válaszokat :)
2013. máj. 20. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Borzasztó nehéz.... Együtt érzek veled. Igaz nekem "jelentéktelen" 4 évem szakadt csak meg... De hát az idők jönnek, mennek. Fele-fele esély, hogy mi lesz.
2013. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egyre több barátomat veszítem el :'' pedig nagyon igyekszek megtartani minden kapcsolatomat de valamiért egyre kevesebb barátaim vannak pedig nem változtam rossz irányba semmi, most ilyen helyzetben mit csináljak ?? suliban is egyedül vagyok :( hiába próbálkozok barátkozni :/
2013. máj. 24. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!