Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetném őt el? Lent

Hogyan felejthetném őt el? Lent

Figyelt kérdés

beleszerettem egy házas férfiba, neki is tetszem, úgy volt,h lesz is vmi belőle, de aztán még sem lett.

Egy héten többször is összefutunk, akkor mindig megállít.

Nem bírom őt elfelejteni.


2010. okt. 9. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig ha jót akarsz magadnak,akkor elfordítod a fejed,ha már muszáj találkoznotok,és csak akkor köszönsz,és szólsz hozzá,ha ő ő ugyanezt teszi,aztán ennyi.Minimálisra kell csökkenteni a köztetek levő kontaktust,mert az ilyesminek nem szokott jó vége lenni.
2010. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Eyetértek az előttem szólóval. Keress magadnak mást és már nem fogsz rá gondolni -annyit-.
2010. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de egyszerűen nem megy... ha nem találkozok vele, 3 napig (vagy ha nem látom), olyan vagyok mint egy élő halott, nem beszélek senkivel, és ingerültebb vagyok
2010. okt. 9. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnek van igaza. Ebből max szeretői viszony lehet, amibe te rokkansz bele, ha nem vagy elég érett egy ilyen viszonyhoz. Tapasztalatból mondom, hogy szeretőt csak tartani, szex céljából és pár kellemes óráért szabad! A család mindig az első!Egy viszonyhoz is érettség kell, nem szabad szeretni és szerelmesnek lenni soha!!

Neked egy férfi hiányzik, de nem Ő!

2010. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!