Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetném el?

Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok közel 3 éve egy férfiba.Sajnos nős.Tudom,hogy nem lehet...Üres az életem,elvagyok keseredve.Ismerkedni nem tudok,rajta kívül nem érdekel senki. 25n
2012. márc. 11. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
tyűha kitartó vagy... nem tudok semmit hozzá fűzni, mert nem voltam soha hasonló helyzetben, de le a kalappal...de lehet h el kellene felejtened hisz nős...
2012. márc. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én még csak 18 hónapja.

Ebben az a szívás,hogy addig nem vagy nyitott az újra,amíg van ő.De ha egyszer van ő,minek lennél nyitott az újra?:)

Várom én is a tanácsokat,szenvedni nem jó:(

2012. márc. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem 2 éve tart, de nőt szeretek... szerintem vannak ilyen emberek.. akik sosem felejtenek el egy adott személyt.. soha.. és őket sosem pótolja senki.. de talán.. talán egyszer összejönnek és ők lesznek a legboldogabbak.. talán..


én már megszoktam hogy őt szeretem, de nem az enyém.. majd lesz valami,.. vagy nem :)

2012. márc. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt több évig tartó reménytelen szerelmem (csak ő nem volt nős, más volt a probléma). Szörnyű volt évekig szenvedni, volt egy állandósult melankóliám miatta. De akkor sem ültem otthon. Csináltam sok hülyeséget is az őérte való szenvedésem okán. Senki nem tudta őt feledtetni. Volt, hogy mással jártam, de akkor is csak őt szerettem. Aztán egyszer mégis csak jött valaki, aki megtetszett, és egyre jobban tetszett, kezdett kialakulni köztünk valami izgalmas, aztán beleszerettem ebbe az újba. Nem csak pótlék volt. Szóval járj nyitott szemmel a világban, és az idő majd megoldja...
2012. márc. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, két éve tart...

Nálunk ő is akarná, csak a gyerekét még jobban akarja (ami tök természetes). Borzasztó, hogy látom a szemén, hogy legszívesebben a karjaiba kapna és nem eresztene...

Próbáld elterelni a gondolataidat, jobbat nem tudsz. Én barátnőimmel vagyok sokat, itt a tavasz, megyünk állatkertbe, sétálni, kávézni.

24N

2012. márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 coachSzilvia válasza:
Mit gondolsz, mit kapnál meg tőle, amit senki mástól nem? Milyen kép jelenik meg a képzeletedben, mikor róla álmodozol? Esetleg hallasz valamit, vagy mondasz magadnak valamit? Mi az, ami nem tetszik benne?
2012. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!