Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Szerintetek ő...

Manóka20 kérdése:

Mit tegyek? Szerintetek ő volt? Ha igen mért tette?

Figyelt kérdés

A bff-em meglátta h eszek vmit és ő is kért belőle de nem adtam neki. Aztán következő szünetben a táskámban turkált azzal az okkal hogy a kulcsot keresi(szekrény)

1. reggel pulcsiba jött amit nem rakott be és csak a tornazsákja volt benn de azt nem vezsi ki 3, órai szünetben hanem az utolsóban

2. mindig megkérdezi első alkalommal amikor kell neki a kulcs h hol van és h egyáltalán elhoztam

nah szóval kereste a kulcsot és megtalálta a nagyobb zsebben (mert kettő van egy kicsi meg egy nagy)és ki is nyitotta a szekrényt és beszélgetett az egyok o.társunkkal eközben én el meséltem Mesinek és Mártinak h bajom van a bff-emmel. Matek óra jött. Megakartam nézni a szőlőcukraimat hogy mennyi van még és ÜRES VOLT zacskó!!

( csak ő ment a táskámhoz abban a szünetben)


2013. máj. 19. 19:31
1 2
 11/17 anonim válasza:
Szerintem nem vagy gyerekes csak nem értem hogy hogy lehettek barátnők így? Hogy nem adsz neki ő meg titokba vesz... Az én barátnőmnek ha nem adnék akkor is kivenné a kezemből
2013. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

11/11

:DDD nekem nem volt a kezemben hanem a táskámban :DD amúgy jó barátnők vagyunk csak ez most elég szorult helyzet

2013. máj. 19. 20:43
 13/17 anonim válasza:
Szerintem ne foglalkoztasd magad ezzel. Felesleges :) (utolsó)
2013. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
oké köszi
2013. máj. 19. 20:51
 15/17 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁHLKJGHKHGHGVGHFDHGFFFFFFFFFFFF

ÚRISTEN :-) ez nagyon nagy ilyen jót bár régen nevettem XD XD !!!és megtudtam mi az a bff XD

2013. máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

BFF? Best Friend Forever? Ilyen van?

Úristeen, mennyire le vagyok maradva....De én legalább kapok szőlőcukrot...

2013. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Így 4 év után mit gondolsz erröl a kérdésről?
2017. jún. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!