Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit szólnátok ahhoz?...

Ti mit szólnátok ahhoz? (többi lent)

Figyelt kérdés

1. Ha a barátnőd a barátod (párod, ahogy tetszik) fenekére rácsapna/megfogná, mondván, hogy "jó segge van" ?

2. Ha egy barátnőd, akivel 7 éve ismeritek egymást, azt mondaná, hogy xy öltözékben ne jelenj meg vele?


Velem mostanában mind a kettő megesett, az első pont ma, és abból a barátnőmből kicsit elegem van, mert azt elvárja, hogy normális legyek vele azok után, hogy vígan elmesélte azt is, hogy azt álmodta, hogy smárolt a barátommal és hogy mennyire jó volt.

A második pedig pár hete. Eléggé színes személyiség vagyok és van egy fekete-pink leopárdmintás cicanadrágom, ami kb mindenki szerint nagyon jól áll nekem (és szeretem is), de van egy barátnőm, aki azt mondta, hogy ha meglát benne, akkor sarkon fordul és hazamegy, mert "botrányosan nézek ki benne". Én sosem bántok meg embereket az öltözködésük miatt, mert tudom, hogy erre sokan kényesek és ha valakinek a barátnője vagyok nem mondok neki ilyet.. az én álláspontom szerint.


17/L



2013. ápr. 30. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Botrányos viselkedés. Nincs olyan barátnőm, akinek ilyen akárcsak az eszébe is jutna. Ezt tudom jól.

2. Mérlegelném, hogy jogos-e a kérése, és ha jogosnak vélem, nem sértőn mondja, és nem okoz nekem különösebb nehézséget máshogy öltözni, akkor megtenném. Miért is ne?

A fekete-pink leopárd mintás cicanadrág elég fura viseletnek hangzik. Én alapvetően nem fordulnék sarkon és mennék haza pusztán emiatt, kivéve, ha olyan helyre veszed fel, ahová nem illik. Mondjuk ha ilyenben jönnél színházba, valószínűleg a tőlem telhető legudvariasabban megkérnélek arra, hogy lehetőleg legközelebb valami mást vegyél fel.

2013. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1.Pofán vágnám..

2.Nem igazi barát.Szard le:'D

Nekem ez a véleményem:)

2013. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Büszke lennék, hogy jós.gű a pasim.

2. Menjen egyedül.

De megkérdezném, hogy én alázom meg magam, mert hülyén nézek ki, vagy csak neki nem tetszik, mert marha nagy a különbség.

2013. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyszínű fekete toppal szoktam felvenni, vagy egyszínű halványlilával. Természetesen nem olyan helyre, ahová valahogyan illik kinézni, hanem csak le az utcára...

Egyébként a csaj többször is megcsinálta már... és mondta is, hogy hú de jó segged van... és hozzáteszem van barátja, de közben elviseli ha egy másik srác órán fogdossa a combja belső részét...

2013. ápr. 30. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ő ilyen, nem zavarja, így kell elfogadni - ha tényleg barátnők vagytok.

Mindenkinek vannak hülye szokásai, lehet, nem akar rosszat; ha a pasidat zavarja, legközelebb tegye helyre, ne hagyja magát.

Ami az öltözködést illeti, ha csak kötözködik, akkor vagy irigy, mert csinosabb vagy, vagy bunkó. Egyik sem barátkozási alap.

2013. ápr. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. Én a helyedben megmondanám (persze kulturáltan, udvariasan és nem sértően) a barátnődnek, hogy nagyon nem járja az, ahogy viselkedik. Ha nem ért a szép szóból, akkor pedig igyekeznék őt (persze konfliktusmentesen, finoman, nem sértően) leépíteni.
2013. ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!