Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak hogy a pasim...

Mit csináljak hogy a pasim haverja megszeressen? Mert nagyon utál és nem tudom mit csináljak

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit. Nem a pasid haverjának kell szeretnie, hanem a pasidnak. Ti elég ha elfogadjátok egymást és normálisan, udvariasan viselkedtek egymással amíg találkozni vagytok kénytelenek.
2013. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért utál?
2013. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem nagyon tudsz mit csinálni rövidtávon. próbálj meg szépen, rendes lenni a barátjával, nem kihasználni, nem nyavalyogni és hazarángatni a parti közepén, stb, és előbb-utóbb elfogadnak. megérheti a kitartást, utána minden sokkal könnyebb lenne.
2013. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy tetszel neki
2013. ápr. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is tetszel neki, és széjjel akar marni benneteket a barátodtól.

Ne csinálj semmit sem, pukkadjon meg, ha nem fogad el.

2013. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát nemtudom... csak ugye eddig nagyon sok időt töltöttek együtt,de még mindig minden nap együtt vannak és mégis utál:/ nem is köszön se semmi. köszönöm a válaszokat:)!
2013. ápr. 30. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle (vagy ha úgy nem mered, akkor facebook...), hogy van-e vmi baja veled, vagy nem vagy neki szimpatikus, vagy mi a baj, mert neked rosszul esik, hogy látod rajta, hogy vmi baja van. Ha megbeszélitek, minden kiderül. :)
2013. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!