Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet ilyen a párom...

Mitől lehet ilyen a párom haverja?

Figyelt kérdés

A párom új munkatársa elég jófejnek tűnt és jó hatással volt a páromra, egész hamar öszebarátkoztak és afiú tök rendes volt a párommal.Viszont mintha nem is ő lenne mostanába.Most mindketten betegállományban vannak.Viszont a fiú barátnője is otthon maradt.A párom akart találkozni a fiúval,de a fiú nem vette fel a telót(tegnap), aztán egyszer ráírt, hogy majd ha végzett visszahívja(épp edzésen volt), azóta se hívta fel a páromat és nem is írt, hogy bocsi,de nem értem rá stb.

Nem értem mitől változhatott ennyire, eddig mindenért fel hívta a páromat és sütit, kaját is hozott neki stb.Pedig azt hittem végre egy rendes,megbízható embert "találtunk"

26/l


2011. okt. 6. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Erre mi honnan tudhatnánk a választ?


A kérdőjel lemaradt.

2011. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bármi lehet az oka a dolognak, ne vonj le hirtelen következtetéseket. Lehet, hogy fasírtban vannak az asszonnyal és inkább veszekednek, minthogy csevegjenek, vagy elmentek szülőt látogatni, vagy bármi egyéb.


Rengeteg oka lehet.

2011. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De akkor dobhatott volna egy sms-t, hogy nem ér rá vagy nincs kedve, miközben tudta, hogy a párom vár rá Pesten, hogy most mikor menjen át hozzá(amúgy vidéken lakunk),szóval nem ment volna fel Pestre ha tudja ez lesz.Csak azért érdekes a dolgo, mert nem így ismertük meg és nagyon sziven ütött, hogy ezt így megtette.Persze én is mondtam a páromnak, hogy biztos van vmi jó oka, de már én se tudom mit gondoljak.Azért kérdeztem, hogy hát ha nektek volt már ilyen tapasztalatotok, vagy van e köztetek olyan aki ezt simán megjátsza...
2011. okt. 6. 14:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Pont ilyen tapasztalatunk, hogy a párunk és a haverja és annak a barátnője is beteg, és edzeni volt, és azt mondta majd jelentkezik de nem tette, közben a párunk vidéken várta, hogy mikor fussanak össze Bpn, nem volt, sajnos. :(
2011. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ő nem gondol rátok/a barátodra olyan nagyon jó barátként, csak mint ismerős...
2011. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kicsit erőszakosnak tűnsz, mintha birtokolni akarnátok ezt a barátot.

Ez az egész, amit leírtál abszolút nem a világ vége, ezernyi oka lehet, adj neki egy kis levegőt.

2011. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, bennem van a hiba, de én itt nem látom a problémát. Ez a barát nem tartozik nektek elszámolni az idejével. Nem köteles folyamatosan rendelkezésetekre állnia, csak mert ti megörültetek neki, hogy végre egy jó haver. A te párod magára vessen, ha úgy ment el Pestre, hogy nem beszélt meg konkrét találkát.
2011. okt. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg gáz, hogy az embernek nem lehet nem elérhetőnek lenni egy napra senkinek sem, pláne, ha a barátnője beteg. Azt hiszem ti nem vagytok normálisak, nem pedig a kérdésben leírt férfi.
2011. okt. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem beteg senki, csak otthon maradtak. Nem akarjuk birtokolni, a fiú mondta, hogy össze tudnak futni és majd hívja ha végeztek,de nem hívta és az sms-re sem reagált.Mi nem kértük azt, hogy mindenféleképpen találkozzanak, nekünk elég lett volna az is ha annyit mond nincs kedve vagy nem ér rá,de ezt egy szóval sem mondta, hanem azt, hogy szól, hogy ha végzett.Munkatársak és szerintema közvetlen munkatárssal jó ha jóban van az ember,mert így dolgozni is könnyebb.Mert ha nem találkoznának minden nap,akkor lesz*rnánk,de biztos feszült lesz így a hangulat, ami senkinek sem jó.
2011. okt. 7. 06:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!